Meist

Aitame sul teha paremaid rahalisi otsuseid

Uuri lähemalt, kuidas me aitame inimestel teha enam kui 26 riigis paremaid rahalisi otsuseid, luues esmaklassilisi võrdluseid.

Kuidas saab Financer.com sind aidata?

Financer.com võrdleb erinevaid laenuliike ja laenupakkujaid vastavalt su esitatud soovile. Me töötame päevast päeva selle nimel, et meie veebilehel oleks kõige värskem ja täpsem informatsiooni Eestis pakutavate laenude kohta ning meil oleks info kõikide Eesti laenupakkujate kohta. Me aitame sul võrrelda kiirlaene, tarbimislaene, intresse ja kulusid – kõik selleks, et sa leiaksid sulle kõige sobivama variandi ja saaksid hoida kokku oma aega ning muidugi ka raha.

Lisaks võid leida meie veebilehelt paljud muud huvitavat infot ning nõuandeid laenude ja majanduse kohta. Pea aga silmas, et me ei ole finantseksperdid – kogu info meie lehel on arvamuslik. Financer.com pole krediiditeenuste osutaja, pank ega laenufirma. Financer.com võrdleb finantstooteid ja -teenuseid, et säästa lugejate aega ja raha.

Financer.com veebileht kuulub ettevõttele Financer.com Limited:

  • Aadress: Level 2, Palazzo Ca ‘Brugnera, Valley Road. Birkirkara BKR 9024, Malta
  • E-posti aadress: team@financer.com
  • Telefoninumber: 0035/6793 225 48
  • KMKR: MT20908917
  • Direktor: Johannes Larsson

Financer.com Limited ei võta mitte mingit vastutust ebakorrektse info või ebakorrektset intessimäärade osas – see on kliendi vastutusel kontrollida enne teenuste kasutamist info korrektsust.

Financer.com kasutamisel nõustud sa meie küpsistepoliitika ja kasutustingimustega. Mõned meie võrdluses olevad pakkumised on kolmandate poolte reklaampakkumised, mille eest me võime teenida tulu. See tulu aitab meil avaldada kvaliteetset sisu ning pakkuda seda sulle täiesti tasuta.

Teave meie laenuvõrdluste kohta

Oluline info

Financer.com esitleb ning võrdleb laene ning nende andmeid, mille põhjal sa saad teha teadlikuma laenuotsuse, võrreldes kiirlaene, tarbimislaene, autolaene, hüpoteeklaene, krediitkaarte ja palju muud.

Financer.com veebilehel esitletud informatsiooni ei uuendata automaatselt. See tähendab, et me ei saa tagada alati info täielikku värskust. Kuigi me üritame alati edastada kõige uuemat infot, ei saa me garanteerida, et juhul, kui krediidiasutus on viinud läbi uuendusi, on see ka koheselt Financer.com veebilehel kirjas. Financer.com veebilehel toodud hinnad ja intressimäärad on umbkaudsed ning tegelikud kulud selguvad krediidiasutusega ühendust võttes.

Koostöö

Financer.com teenib vahendustasu suunatud laenudelt ja muudelt teenustelt. See ei too kaasa kliendile ühtegi lisakulu. Me teeme päevast päeva väga palju pingutusi ja panustame tugevalt teenuse arendamisse, võimaldamaks klientidel leida kõige soodsam laenupakkumine.

Kõik laenupakkumised on võrdluses välja toodud kogukuludega. Kogu võrdlus on täielikult õiglane ja objektiivne ning ei arvesta mitte kuidagi Financer.com koostöösuhteid ega vahendustasu. Kõik Eesti laenupakkujad ei pruugi olla võrdlusesse kaasatud.

Financer.com tiim ja meie eesmärk

Financer.com veebilehte juhivad inimesed, kes suhtuvad majandusse, rahandusse ja laenuvaldkonda kirglikult. Veebilehe näol soovime me jagada oma teadmiseid ning eelkõige garanteerida, et juhul, kui sa oled otsustanud, et soovid laenu, ei peaks sa tegema otsust pimesilmi ning valiksid mõistliku laenupakkumise, mis sobib su krediidivõimekusega. Just seetõttu oleme avanud Financer.com veebilehe – meie abil saad teha mõistliku, kohusetundliku otsuse ning ei pea valima „põrsast kotis“.

Osad Financer.com lehel olevad ikoonid on pärit portaalist Flaticon. 

Võta meiega ühendust

Meil on alati väga hea meel kuulda tagasisidet ja soovitusi, kuidas oma teenust veelgi paremaks muuta.

Alloleva kontaktivormi kaudu saad saata oma küsimused, tagasiside ja koostööpakkumised. Lisaks võid meiega iga kell ühendust võtta ka meilitsi: ee@financer.com.

Meie peakontor

Financer.com
Financer.com Limited
Level 2, Palazzo Ca’ Brugnera,
Valley Road,
Birkirkara BKR 9024
Malta

Iseseisvus & kvaliteet

Me aitame inimestel üle kogu maailma teha paremaid rahalisi otsuseid meie võrdluste abil. Financer.com kogub kokku andmed pankadest, laenuandjatelt ja teistelt krediidiasutustelt ning võrdleb neid viisil, mis muudab andmete võrdlemise lugeja jaoks lihtsaks. Parimate pakkumiste leidmine pole kunagi olnud nii lihtne!

Usaldus & läbipaistvus

Kui sa otsid erapooletuid arvustusi, läbipaistvaid hinnanguid ja reaalsest elust pärit arvamusi, on Financer.com õige koht. Me oleme aidanud miljonitel tarbijatel leida nende jaoks sobiva finantsasutuse ning loodetavasti oleme teinud kogu protsessi nende jaoks ka pisut lihtsamaks ja läbipaistvamaks.

Otsustusvõim on sinu käes

Kui sa jätad meie lehele arvustuse, oleme sulle väga tänulikud sinu panuse eest meie värvikasse kommuuni. Kui sa tulid siia selleks, et otsida enda jaoks sobivaid finantslahendusi, võid seda teha täie kindlusega, teades, et me oleme kõiki avaldatud arvustusi hoolikalt uurinud veendumaks, et need on kirjutatud ehtsate tarbijate poolt. Sinu hääl on olulisem kui eales varem!

Õiglased & ausad tulemused

Meie võrdluses olevaid tulemusi saab võrrelda nii kasutajate hinnangute kui ka madalaima kulukuse kaupa. Meie võrdluses on ka ettevõtteid, kes pole meie partnerid (me ei saa neilt mitte mingisugust tasu). Teisisõnu, me loome õiglased, täpsed ja mahukad võrdlused. Just selle poolest eristume me teistest võrdlusportaalidest.

Financeri tiim

Tuvu inimestega, kes on aidanud Financeril kasvada üheks maailma kõige kiiremini kasvavaks finantsteemaliseks võrdlusportaaliks. Meie tiimi tugev kogemustebaas majanduses, turunduses, tootehalduses, inseneritöös ja ajakirjanduses toetab meie ettevõtte pidevaid uuendusi.

Vaata kõiki | Liitu tiimiga
Johannes

Johannes

Team leader & Founder
johannes@financer.com
Jussi

Jussi

Team leader, Executive CM Finland
jussi@financer.com
Mireia

Mireia

Team leader, Executive CM Spain
mireia@financer.com
Paw

Paw

Team leader, Executive CM Denmark
paw@financer.com
Epp

Epp

Team leader, Executive CM Estonia
epp@financer.com
Greg

Greg

Executive CM Poland
greg@financer.com
Petr

Petr

Executive CM Czech Republic
petr@financer.com
Mariana

Mariana

Team leader, Executive CM Brazil
mariana@financer.com

Jakub

Team leader, Executive CM Germany
jakub@financer.com
Stephanie

Stephanie

Executive CM France
stephanie@financer.com
Mamuka

Mamuka

Executive CM Georgia
mamuka@financer.com

Lasse

Executive CM Norway
lasse@financer.com
Augustas

Augustas

Executive CM Lithuania
augustas@financer.com
Wolf

Wolf

Executive CM Netherlands
wolf@financer.com
Marcus

Marcus

Team leader, Executive CM Sweden
marcus@financer.com
Attila

Attila

Executive CM Hungary
attila@financer.com
Claudio

Claudio

Executive CM Italy
claudio@financer.com
Dayana

Dayana

Executive CM Bulgaria
dayana@financer.com
Michael

Michael

Assistant Executive CM US
michael@financer.com
Lasma

Lasma

Executive CM Latvia
lasma@financer.com
Mentari

Mentari

Executive CM Indonesia
mentari@financer.com
Andrei

Andrei

Executive CM Romania
andrei@financer.com
Raimon

Raimon

Executive CM Mexico
raimon@financer.com

Robert

Administrative Manager
robert@financer.com
Kassymkhan

Kassymkhan

Executive CM Kazakhstan
kassymkhan@financer.com

Daniel

Executive CM Slovakia
daniel@financer.com

David

Executive CM Russia
david@financer.com

Iryna

Executive CM Ukraine
iryna@financer.com

Ville

Assisting CM Finland
ville@financer.com

Mauricio

Assisting CM Spain
mauricio@financer.com

Lauren

Executive CM US
lauren@financer.com

Sven

Assisting CM Germany
sven@financer.com

Tuukka

Marketing And PR Manager Finland
tuukka@financer.com

George.C

Global Marketing Manager
georgec@financer.com

George.G

Developer
info@financer.com

George.P

Developer
info@financer.com

Financer.com numbrites

0

Krediidiasutused

0

Laenupakkumised

0

Lugejate arvustused

Jälgi Financer.com tegemisi

Jälgi meid Facebookis