Par mums

Mēs palīdzam jums pieņemt labākos finanšu lēmumus

Uzziniet,kā mēs palīdzam cilvēkiem ikdienā pieņemt gudrākus finanšu lēmumus vairāk nekā 26 valstīs, piedāvājot labākos finanšu pakalpojumu salīdzinājumus, kas domāti tieši Jums!

Kā Financer.com var palīdzēt jums?

Kopš Financer.com projekta uzsākšanas 2015. gada sākumā, mūsu misija ir palīdzēt cilvēkiem pieņemt labākus finanšu lēmumus visā pasaulē. Financer.com piedāvā bezmaksas – visaptverošus cenu, kredītkaršu un citu finanšu produktu cenu salīdzināšanas pakalpojumu. Papildus cenu salīdzinājumiem mēs cenšamies sniegt cilvēkiem nepieciešamo informāciju un finanšu padomus, lai cilvēki spētu labāk rūpēties un organizēt savas personīgās finanses.

Mēs vēlamies būt priekšgalā, lai radītu tiešsaistes revolūciju jaunattīstības valstīs, un mēs turpinām darīt visu iespējamo, lai nākotnē paplašinātos arī Āzijas, Latīņamerikas un Āfrikas valstu tirgos.

Mūsu misija – kļūt par globālo līderi personīgo finanšu jautājumos

Mūsu mērķis ir būt par pasaules līderi finanšu pakalpojumu salīdzinājumu nozarē un palīdzēt cilvēkiem ar personīgajām finansēm visās pasaules valstīs. Tirgus paplašinājums Baltijas valstīs un Latvijā, ir solis tuvāk šim mērķim, un mēs sagaidām, ka 2020. gadā mūsu kompānija paplašināsies arī citos reģionos un valstīs.

Atruna: paturiet prātā, ka mēs neesam finanšu eksperti, Financer.com nav kredītpakalpojumu sniedzējs, banka vai kreditēšansas uzņēmums. Financer.com salīdzina finanšu produktus un pakalpojumus, lai ietaupītu lasītāju laiku un naudu.

Financer.com vietne pieder Financer.com Limited:

  • Adrese: 1. kabinets, 2. stāvs Palazzo Ca ‘Brugnera, Valley Road. Birkirkara BKR 9024, Malta
  • E-pasta adrese: team@financer.com
  • Tālruņa numurs: 0035/6793 225 48
  • KMKR: MT20908917
  • Direktors: Johannes Larsson

Financer.com Limited neuzņemas nekādu atbildību par nepareizu informāciju vai nepareizām procentu likmēm – klienta pienākums ir pārbaudīt informācijas pareizību pirms pakalpojumu izmantošanas.

Izmantojot Financer.com, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikām un lietošanas noteikumiem. Daži no mūsu standarta piedāvājumiem ir trešās puses reklāmas, par kurām mēs saņemam ienākumus, kas palīdz mums publicēt augstas kvalitātes saturu un piedāvāt to pilnīgi bez maksas.

Informācija par mūsu aizdevumu salīdzinājumiem

Svarīga informācija

Financer.com vietna salīdzina aizdevumus un datus, uz kuriem jūs varat paļauties un veikt pārdomātu, apzinātu lēmumu par aizņemšanos, salīdzinot ātros kredītus, patēriņa kredītus, kredītlīnijas,  auto aizdevumus, hipotekāros kredītus, kredītkartes, investīciju iespējas, FinTech kompānijas un vairāk.

Financer.com vietnes informācija netiek automātiski atjaunināta. Tas nozīmē, ka mēs ne vienmēr varam garantēt pilnīgu informācijas atbilstību. Kaut arī mēs cenšamies vienmēr sniegt jaunāko informāciju, mēs nevaram garantēt, ja partnerkompānija vai kredītiestāde veic izmaiņas, ka tās būs uzreiz redzamas Financer.com mājaslapā. Financer.com mājaslapā noradītās cenas un procentu likmes ir aptuvenas, faktiskās izmaksas jums paziņos partnerkompānija, kredītiestāde vai aizdevējs.

Sadarbība

Financer.com nopelna naudu no mērķtiecīgiem aizdevumiem, investīcijām un citiem pakalpojumiem. Tas nerada nekādas papildu izmaksas klientam. Mēs regulāri veicam uzlabojumus un esam stingri apņēmušies attīstīt mūsu pakalpojumus, lai klienti varētu atrast visizdevīgākos aizdevumu un investīciju piedāvājumus.

Visi aizdevumu un investīciju piedāvājumi ir iekļauti kopējā salīdzinājumā ar norādītajām izmaksām. Visi salīdzinājumi ir pilnīgi godīgi un objektīvi un nekādā veidā neietver Financer.com sadarbību vai komisijas. Ņemiet vērā, ka visi Latvijas aizdevēji un finanšu kompānijas nevar nebūt iekļautas salīdzinājumos.

Financer.com komanda un mūsu mērķis

Financer.com vietnē strādā cilvēki, kam ir interese par ekonomiku, finansēm un kredītu nozari. Savā mājas lapā, mēs vēlamies dalīties ar savu pieredzi, un, it īpaši, nodrošināt, pārdomātu un saprātīgu lēmumu pieņemšanu, ja ir nepieciešamība aizņemties vai vēlme investēt. Ar Financer.com atbalstu jūs varat pieņemt atbildīgus finanšu lēmumus, kas atbilst jūsu finanšu iespējām.

Dažas no Financer.com lapas ikonām ir no Flaticon portāla. 

Sazinieties ar mums

Mēs vienmēr esam priecīgi dzirdēt atsauksmes un ieteikumus par to, kā turpmāk uzlabot mūsu pakalpojumus.

Jūs varat sūtīt savus jautājumus, atsauksmes un sadarbības piedāvājumus, izmantojot tālāk esošo kontaktinformāciju. Jūs varat jebkurā laikā sazināties ar mums pa e-pastu e-pastu: lv@financer.com

Contact

Mūsu galvenais birojs

Financer.com
Financer.com Limited
01, Le Julien Residence
Sqaq Ciantar
St Julians
STJ 1280
Malta

Brīvība un Mobilitāte

Mēs palīdzam cilvēkiem visā pasaulē pieņemt labākos finanšu lēmumus, izmantojot mūsu finanšu pakalpojumu salīdzinājumu iespējas. Financer.com apkopo datus par bankām, aizdevējiem un citiem finanšu uzņēmumiem un salīdzina tos tādā formātā, kas apmeklētājam ir viegli pārskatāms un salīdzināms. Atrast labāko risinājumu ir vieglāk kā jebkad!

Uzticamība un Caurredzamība

Ja jūs meklējat objektīvus pārskatus, pārredzamus vērtējumus un reālās dzīves viedokļus par finanšu produktiem, tad Financer.com ir tā vieta, kur būt. Mēs esam savienojuši miljoniem patērētāju ar viņiem piemērotu finanšu uzņēmumu un, cerams tādejādi padarījuši lēmuma pieņemšanu mazāk biedējošu un vairāk pārredzamu.

Jūs Esat Noteicējs

Ja apmeklējāt mūsu vietni, lai pievienotu atsauksmi, mēs esam pateicīgi par jūsu nozīmīgo ieguldījumu mūsu dinamiskajā kopienā. Ja atrodaties šeit, lai izpētītu sev piemērotāko finanšu pakalpojumu, dariet to ar pārliecību, zinot, ka mēs rūpīgi pārbaudām katru atsauksmi, lai pārliecinātos, ka tā ir īsta un to ir uzrakstījis īsts patērētājs. Jūsu viedoklis ir nozīmīgāks kā jebkad agrāk!

Godīgi un Patiesi Rezultāti

Mūsu salīdzinājumu rezultātus var šķirot pēc lietotāju atsauksmēm vai arī pēc zemākajām izmaksām. Mēs iekļaujam arī uzņēmumus, kas nav ar mums saistīti (mēs no tiem nesaņemam nekādu peļņu), ja tos uzskata par cienīgiem. Citiem vārdiem sakot, mēs sniedzam precīzus, taisnīgus un daudzpusīgus salīdzinājumus. Tas ir tas, kas mūs atšķir no konkurentiem.

Financer Komanda

Iepazīstieties ar cilvēkiem, kuri ir palīdzējuši izveidot Financer par visstraujāk augošo finanšu informācijas vietni visā pasaulē. Komandas padziļinātas zināšanas finanšu, mārketinga, produktu vadības, inženierzinātņu un redakcijas jomā veicina inovācijas visā organizācijā.

Apskatīt visus | Pievienoties komandai
Johannes

Johannes

Team leader & Founder
johannes@financer.com
Jussi

Jussi

Team leader, Executive CM Finland
jussi@financer.com
Mireia

Mireia

Team leader, Executive CM Spain
mireia@financer.com
Paw

Paw

Team leader, Executive CM Denmark
paw@financer.com
Epp

Epp

Team leader, Executive CM Estonia
epp@financer.com
Greg

Greg

Executive CM Poland
greg@financer.com
Petr

Petr

Executive CM Czech Republic
petr@financer.com
Mariana

Mariana

Team leader, Executive CM Brazil
mariana@financer.com

Jakub

Team leader, Executive CM Germany
jakub@financer.com
Stephanie

Stephanie

Executive CM France
stephanie@financer.com
Mamuka

Mamuka

Executive CM Georgia
mamuka@financer.com

Lasse

Executive CM Norway
lasse@financer.com
Augustas

Augustas

Executive CM Lithuania
augustas@financer.com
Wolf

Wolf

Executive CM Netherlands
wolf@financer.com
Marcus

Marcus

Team leader, Executive CM Sweden
marcus@financer.com
Attila

Attila

Executive CM Hungary
attila@financer.com
Claudio

Claudio

Executive CM Italy
claudio@financer.com
Dayana

Dayana

Executive CM Bulgaria
dayana@financer.com
Michael

Michael

Assistant Executive CM US
michael@financer.com
Lasma

Lasma

Executive CM Latvia
lasma@financer.com
Mentari

Mentari

Executive CM Indonesia
mentari@financer.com
Andrei

Andrei

Executive CM Romania
andrei@financer.com
Raimon

Raimon

Executive CM Mexico
raimon@financer.com

Robert

Administrative Manager
robert@financer.com
Kassymkhan

Kassymkhan

Executive CM Kazakhstan
kassymkhan@financer.com

Daniel

Executive CM Slovakia
daniel@financer.com

David

Executive CM Russia
david@financer.com

Iryna

Executive CM Ukraine
iryna@financer.com

Ville

Assisting CM Finland
ville@financer.com

Mauricio

Assisting CM Spain
mauricio@financer.com

Lauren

Executive CM US
lauren@financer.com

Sven

Assisting CM Germany
sven@financer.com

Tuukka

Marketing And PR Manager Finland
tuukka@financer.com

George.C

Global Marketing Manager
georgec@financer.com

George.G

Developer
info@financer.com

George.P

Developer
info@financer.com

Financer.com statistika

0

Finanšu institūcijas

0

Aizdevumu piedāvājumi

0

Apmeklētāju atsauksmes

Uzturi kontaktus ar Financer.com

Seko mums Facebook