O Financer.com

Pomáhame vám robiť lepšie finančné rozhodnutia

Pozrite sa, ako pomáhame ľuďom robiť lepšie finančné rozhodnutia vo viac ako 26 krajinách každý deň vytvorením nástrojov na porovnávanie finančných produktov.

Vraví sa, že nie len chlebom je človek živý. No určite sa zhodneme na tom, že bez peňazí si ani ten chlieb dnes nekúpite. Financie jednoducho tvoria úplne bežnú súčasť našich dní a musíme konštatovať, že nie je nič nezvyčajné, ak sa dostanete do ťažkej finančnej situácie a svetlom na konci tunela je pôžička.

Otvoríte internetový prehliadač a zrazu bum! Tu taká banka, tu taká podvodná ponuka, tu taký finančný porovnávač, až sa vám z toho zakrúti hlava a neviete, čomu veriť. Ale…

Financer.com vám vie jednoducho pomôcť

Poviete si: „No jasné, ďalší finančný porovnávač, akých máme na Slovensku už desiatky. Prečo veriť práve tejto službe?“ Dôvodov poznáme niekoľko a radi vám ich predstavíme:

Zopár informácií navyše, o ktorých by ste mali vedieť

Všetky informácie dotýkajúce sa finančných produktov zadávame manuálne. Hoci pravidelne kontrolujeme ich stav, nemôžeme stopercentne zaručiť ich každodennú aktuálnosť. Ak by sme chceli disponovať automatickými informáciami o každej zmene, museli by sme s každou spoločnosťou na našom webe vyriešiť viaceré technické záležitosti a nie každá by musela súhlasiť.

Za našu snahu je Financer.com určitým spôsobom odmeňovaný priamo od spoločností. Vás ako návštevníkov to nestojí ani euro a všetky služby na našom webe môžete využívať úplne zadarmo. Nám to však umožňuje rozširovať ich, zlepšovať chod webu a postupne získavať vplyv na firmy do takej miery, aby sme ich prinútili poskytovať lepšie produkty.

Prehlasujeme, že naše dohody so spoločnosťami v žiadnom prípade neovplyvňujú výsledky vášho vyhľadávania. Našu pomoc vo svete financií staviame na transparentnosti a vždy sa vám zobrazia všetky výsledky od najlacnejšieho úveru, až po ten najdrahší.

Pomôžte Financer.com aj vy

V napĺňaní nášho poslania nám môžete pomôcť aj vy. Radi uvítame vaše podnety, návrhy na zlepšenie a spätnú väzbu. Ak máte akékoľvek otázky o fungovaní projektu Financer.com a jeho aktuálnych cieľoch, alebo nám len jednoducho chcete napísať, „Ahoj, ako sa máte?“ poďte do toho!

Ozvite sa nám na našu e-mailovú adresu sk@financer.com alebo využite tento kontaktný formulár.

Contact Us

Nezávislosť a kvalita

Pomáhame ľuďom z celého sveta robiť lepšie finančné rozhodnutia prostredníctvom nášho porovnania. Zbierame údaje bánk, nebankových spoločností a iných finančných inštitúcií s cieľom porovnať ich tak, aby si naši návštevníci mohli jednoducho urobiť prehľad súčasnej situácie na trhu a nájsť najlepšie možné riešenie.

Dôvera a transparentnosť

Financer.com ponúka objektívne recenzie, transparentné hodnotenia a názory na finančné produkty z reálneho života. Spájame milióny spotrebiteľov so tou správnou finančnou spoločnosťou a dúfame, že sa tento proces stáva jednoduchším a transparentnejším.

Vy rozhodujete

Ak ste navštívili náš web, aby ste napísali recenziu, sme vďační za váš dôležitý príspevok do našej živej komunity. Ak ste tu, aby sme pre vás preskúmali správne finančné služby, urobte to s dôverou s vedomím, že každú kontrolu starostlivo skúmame, aby sme sa uistili, že ide o skutočnú recenziu napísanú skutočným spotrebiteľom. Váš hlas je silnejší ako kedykoľvek predtým.

Férové výsledky

Výsledky v našich porovnaniach môžu byť usporiadané podľa používateľských recenzií alebo podľa miery nákladov. Zahŕňame do nich aj spoločnosti, s ktorými nespolupracujeme (nezískavame od nich žiadny zisk), ak to považujeme za vhodné. Inými slovami, poskytujeme presné, spravodlivé a rozsiahle porovnania. To nás odlišuje od našich konkurentov.

Tím Financer.com

Zoznámte sa s ľuďmi, ktorí pomáhajú budovať Financer.com, najrýchlejšie rastúci web s finančnými informáciami na svete. Predstavujú hlboké odborné znalosti tímu v oblasti financií, marketingu, produktového manažmentu, IT a redakčnej podpory inovácií.

Zobraziť všetkých | Pripojiť sa
Johannes

Johannes

Team leader & Founder
johannes@financer.com
Jussi

Jussi

Team leader, Executive CM Finland
jussi@financer.com
Mireia

Mireia

Team leader, Executive CM Spain
mireia@financer.com
Paw

Paw

Team leader, Executive CM Denmark
paw@financer.com
Epp

Epp

Team leader, Executive CM Estonia
epp@financer.com
Greg

Greg

Executive CM Poland
greg@financer.com
Petr

Petr

Executive CM Czech Republic
petr@financer.com
Mariana

Mariana

Team leader, Executive CM Brazil
mariana@financer.com

Jakub

Team leader, Executive CM Germany
jakub@financer.com
Stephanie

Stephanie

Executive CM France
stephanie@financer.com
Mamuka

Mamuka

Executive CM Georgia
mamuka@financer.com

Lasse

Executive CM Norway
lasse@financer.com
Augustas

Augustas

Executive CM Lithuania
augustas@financer.com
Wolf

Wolf

Executive CM Netherlands
wolf@financer.com
Marcus

Marcus

Team leader, Executive CM Sweden
marcus@financer.com
Attila

Attila

Executive CM Hungary
attila@financer.com
Claudio

Claudio

Executive CM Italy
claudio@financer.com
Dayana

Dayana

Executive CM Bulgaria
dayana@financer.com
Michael

Michael

Assistant Executive CM US
michael@financer.com
Lasma

Lasma

Executive CM Latvia
lasma@financer.com
Mentari

Mentari

Executive CM Indonesia
mentari@financer.com
Andrei

Andrei

Executive CM Romania
andrei@financer.com
Raimon

Raimon

Executive CM Mexico
raimon@financer.com

Robert

Administrative Manager
robert@financer.com
Kassymkhan

Kassymkhan

Executive CM Kazakhstan
kassymkhan@financer.com

Daniel

Executive CM Slovakia
daniel@financer.com

David

Executive CM Russia
david@financer.com

Iryna

Executive CM Ukraine
iryna@financer.com

Ville

Assisting CM Finland
ville@financer.com

Mauricio

Assisting CM Spain
mauricio@financer.com

Lauren

Executive CM US
lauren@financer.com

Sven

Assisting CM Germany
sven@financer.com

Tuukka

Marketing And PR Manager Finland
tuukka@financer.com

George.C

Global Marketing Manager
georgec@financer.com

George.G

Developer
info@financer.com

George.P

Developer
info@financer.com

Financer.com v číslach

0

finančných inštitúcií

0

ponúk pôžičiek

0

recenzií zákazníkov

Ostaňte s nami v kontakte

Sledujte nás na Facebooku

×

Ohodnotiť O Financer.com