Apie mus

Padeda jums daryti geresnius finansinius sprendimus

Sužinokite, kaip mes kiekvieną dieną žmonėms padedame daryti geresnius finansinius sprendimus daugiau nei 26 šalyse, kurdami kito lygmens palyginimo įrankius.

Kaip Financer.com gali jums padėti?

Financer.com palygina skirtingas paskolų rūšis ir įvairius paskolų teikėjus pagal jūsų užklausas. Mes dirbame kiekvieną dieną, todėl mūsų svetainėje rasite naujausią ir tiksliausią informaciją apie paskolas, paskolų palūkanas ir viską, ką jums reikia žinoti apie Lietuvos paskolų teikėjus. Mes jums padėsime palyginti greituosius kreditus, vartojamąsias paskolas, jų palūkanas ir bendras paskolų išlaidas tam, kad galėtumėte rasti sau patį tinkamiausią finansinį sprendimą. Žinoma, tai taip pat padės sutaupyti Jūsų pinigus ir asmeninį laiką.

Be to, mūsų interneto svetainėje rasite daugybę kitos įdomios informacijos ir patarimų apie paskolas, globalios ekonomikos vingius bei asmeninių finansų valdymą. Piniginiai klausimai ir finansai yra mūsų aistra ir pašaukimas, todėl visa informacija, kurią rasite mūsų svetainėje, yra pateikta remiantis žmogiškumo ir naudingumo prioritetais – mes rašome apie tai, kas mums atrodo svarbu ir naudinga visiems sužinoti.

Informacija apie mūsų paskolų palyginimus

Svarbi informacija

Financer.com lygina paskolas ir jų įvairiausius duomenis, kuriais remiantis galite priimti užtikrintą sprendimą dėl paskolos ėmimo. Mes lyginame greituosius kreditus, vartojamąsias paskolas, paskolas automobiliui įsigyti, būsto paskolas, kredito korteles ir dar daugiau.

Svarbu žinoti, jog Financer.com svetainės informacija nėra atnaujinama automatiškai. Tai reiškia, kad mes ne visada galime garantuoti visišką informacijos šviežumą paprasčiausiai dėl to, jog kažkokios informacijos atnaujinti nespėjome fiziškai. Nors mes visada stengiamės pateikia naujausią informaciją, negalime garantuoti, kad jei kredito įstaiga paskelbė tam tikras kreditų naujienas, informacija apie jas akimirksniu atsirado ir Financer.com. Taigi, Financer.com internetinė svetainė rodo apytiksles paskolų kainas ir palūkanų normas, o faktines išlaidas sužinosite tik susisiekę su kredito teikėju.

Bendradarbiavimas

Financer.com gauna komisinius. Tai, žinoma, nesudaro kažkokių papildomų išlaidų potencialiam kreditoriaus klientui. Mes kasdien įdedame daug pastangų į paslaugų plėtrą ir informacijos atnaujinimą, sudarydami jums geriausias sąlygas surasti palankiausią paskolos pasiūlymą rinkoje.

Visi Financer.com interneto svetainėje užregistruoti paskolų pasiūlymai yra įtraukiami į bendrą palyginimo bazę. Tai leidžia palyginti paskolų sąlygas objektyviai ir teisingai. Mūsų bendradarbiavimo santykiai su kredito kompanijomis nedaro jokios įtakos palyginimo rezultatui. Tačiau gali būti ir taip, kad ne visi Lietuvos kreditoriai yra įtraukti į palyginimų sistemą.

Financer.com komanda ir mūsų tikslas

Financer.com prižiūri ekonomikos, finansų ir kredito sferos aistruoliai. Šiuo internetiniu puslapiu mes norime pasidalinti savo patirtimi ir, visų pirma, užtikrinti, kad jums nusprendus skolintis pinigų, to nedarytumėte aklai. Pasirinkite tinkamiausią paskolos pasiūlymą, atitinkantį jūsų finansines galimybes, su Financer.com pagalba.

Susisiekite su mumis

Mes visada džiaugiamės galėdami išgirsti jūsų atsiliepimus ir pasiūlymus, kaip galėtumėme patobulinti mūsų paslaugą.

Savo klausimus, atsiliepimus ir bendradarbiavimo pasiūlymus galite siųsti naudodamiesi žemiau esančia kontaktine forma. Taip pat bet kada galite su mumis susisiekti ir elektroniniu paštu lt@financer.com.

Mūsų pagrindinė buveinė

Financer.com
SEO Solutions Limited
01, Le Julien Residence A
Sqaq Ciantar
St Julians
STJ 1280
Malta

Nepriklausomybė & Kokybė

Lygindami mes padedame daryti geresnius finansinius sprendimus žmonėms visame pasaulyje. Financer.com renka informaciją iš bankų, skolintojų bei kitų finansinių institucijų, ją palygina bei lankytojui pateikia aiškiai suprantama ir inuityvia forma. Rasti geriausią variantą dar niekados nebuvo taip paprasta!

Pasitikėjimas & Skaidrumas

Jei ieškote nešališkų apžvalgų, skaidrių reitingų bei tikrų žmonių nuomonės apie įvairius finansinius produktus, Financer.com yra ta vieta, kurios ieškojote. Mes sujungėme milijonus vartotojų su jų poreikius atitinkančiomis finansinėmis įstaigomis bei tikimės, jog mūsų dėka tiems žmonėms visas procesas tapo skaidresnis ir truputį mažiau baisus.

Tu turi galią

Jei jūs lankotės mūsų puslapyje tam, kad paliktumėte apžvalgą, mes esame dėkingi už jūsų svarbų indėlį į mūsų aktyvią bendruomenę. Jei esate čia, nes ieškote tinkamos finansinės paslaugos jums, galite domėtis drąsiai žinodami, jog mes atidžiai patikriname kiekvieną apžvalgą tam, kad įsitikintume, jog tai yra tikra apžvalga, parašyta tikro žmogaus. Jūsų balsas yra svarbesnis nei bet kada anksčiau!

Sąžiningi & Nuoširdūs Rezultatai

Mūsų palyginimų rezultatai gali būti rūšiuojami pagal vartotojų apžvalgas arba pagal mažiausią kainą. Mes taip pat pateikiame kompanijas, kurios nėra mūsų partneriai (iš jų mes negauname jokio atlygio), jei šių kompanijų paslaugų teikimo sąlygos yra naudingos vartotojui. Paprasčiau tariant, mes pateikiame tikslius, teisingus, bei detalius palyginimus. Tai yra pagrindinis bruožas, mus išskiriantis iš mūsų varžovų.

Financer komanda

Susipažinkite su žmonėmis, kurių dėka Financer tapo greičiausiai augančiu finansinės informacijos puslapiu visame pasaulyje. Komandos gilios finansų, marketingo, produktų valdymo, inžinerijos, redakcijos žinios yra visos organizacijos inovatyvumo varomoji jėga.

Pamatyti visus | Tapk komandos nariu
Johannes

Johannes

Team leader & Founder
johannes@financer.com
Jussi

Jussi

Team leader, Executive CM Finland
jussi@financer.com
Mireia

Mireia

Team leader, Executive CM Spain
mireia@financer.com
Paw

Paw

Team leader, Executive CM Denmark
paw@financer.com
Epp

Epp

Team leader, Executive CM Estonia
epp@financer.com
Greg

Greg

Executive CM Poland
greg@financer.com
Petr

Petr

Executive CM Czech Republic
petr@financer.com
Mariana

Mariana

Team leader, Executive CM Brazil
mariana@financer.com

Jakub

Team leader, Executive CM Germany
jakub@financer.com
Stephanie

Stephanie

Executive CM France
stephanie@financer.com
Mamuka

Mamuka

Executive CM Georgia
mamuka@financer.com

Lasse

Executive CM Norway
lasse@financer.com
Augustas

Augustas

Executive CM Lithuania
augustas@financer.com
Wolf

Wolf

Executive CM Netherlands
wolf@financer.com
Marcus

Marcus

Team leader, Executive CM Sweden
marcus@financer.com
Attila

Attila

Executive CM Hungary
attila@financer.com
Claudio

Claudio

Executive CM Italy
claudio@financer.com
Dayana

Dayana

Executive CM Bulgaria
dayana@financer.com
Michael

Michael

Assistant Executive CM US
michael@financer.com
Lasma

Lasma

Executive CM Latvia
lasma@financer.com
Mentari

Mentari

Executive CM Indonesia
mentari@financer.com
Andrei

Andrei

Executive CM Romania
andrei@financer.com
Raimon

Raimon

Executive CM Mexico
raimon@financer.com

Robert

Administrative Manager
robert@financer.com
Kassymkhan

Kassymkhan

Executive CM Kazakhstan
kassymkhan@financer.com

Daniel

Executive CM Slovakia
daniel@financer.com

David

Executive CM Russia
david@financer.com

Iryna

Executive CM Ukraine
iryna@financer.com

Ville

Assisting CM Finland
ville@financer.com

Mauricio

Assisting CM Spain
mauricio@financer.com

Lauren

Executive CM US
lauren@financer.com

Sven

Assisting CM Germany
sven@financer.com

Tuukka

Marketing And PR Manager Finland
tuukka@financer.com

George.C

Global Marketing Manager
georgec@financer.com

George.G

Developer
info@financer.com

George.P

Developer
info@financer.com

Financer.com skaičiais

0

Finansinės Institucijos

0

Paskolų Pasiūlymai

0

Lankytojų Apžvalgos

Susisiekite su Financer.com

Sekite mus Facebook

×

Prašome įvertinti Apie mus

  • Įvertinti
  • Apžvalga
  • Pateikti

Įvertinti

Kaip įvertintumėte Apie mus paslaugas bei produktus?

Atgal

Apžvalga

Ar jums patiko aptarnavimas? Ar susidūrėte su problemomis? Ar kompanija jūsų nenuvylė? Mes norime išgirsti viską- ir gerus, ir blogus dalykus!

Pateikti

Jūs turite atlikti dar vieną žingsnį prieš pateikiant apžvalgą

Prisijungti su el. paštu
Susikurkite naują paskyrą žemiau
 Jūsų apžvalga yra pateikta patvirtinimui. Patikrinkite savo el. paštą ir paspauskite patvirtinimo nuorodą.