Financer.com - lær mer om oss

Hjelper deg å ta bedre finansielle beslutninger

Lær hvordan vi hjelper mennesker å ta bedre finansielle beslutninger i mer enn 26 land hver dag, ved å lage de beste sammenlignings redskapene.

Om oss – bli bedre kjent med Financer.com

Her finner du mer informasjon om oss, hvem som står bak Financer.com, og hvordan du kommer i kontakt med oss.

Hvordan kan Financer.com hjelpe deg?

Financer.com sammenligner og rangerer opp ulike typer lån etter dine kriterier. Vi jobber konstant med å oppdatere søkemotoren vår, og med å legge til nye långivere og banker.

Det vi gjør er å sammenligne renter mellom SMS lån & forbrukslån, slik at du finner det lånet som passer best for deg.

Om sammenligningen vår

Data

Financer.com lister opp og sammenligner lån og annen finansiell data, bl.a. når det gjelder SMS lån, privatlån, billån, boliglån og / eller kredittkort. Dette hjelper deg med å gjøre et smartere valg, i og med at du kan finne det billigste lånet etter dine behov.

All data som presenteres på Financer.com blir ikke automatisk oppdatert. Vi kan derfor ikke garantere at all informasjon er etter dags dato, men vi jobber selvfølgelig hardt for å oppnå dette. Se derfor på prisene og rentene på Financer.com som en indikasjon.

Partnerskap

Nettsiden er drevet med et kommersielt formål. Vi tjener en provisjon hver gang noen går gjennom nettsiden vår for å søke om lån, kredittkort eller andre finansielle tjenester og produkter. Alt vi tilbyr er helt gratis, og vi anvender en del av pengene til å fortsette å forbedre og videreutvikle sidene og tjenestene våre.

Vi rangerer alltid långiverne basert etter den totale kostnaden, og ikke etter hvor lønnsomt det er for oss. Vi ønsker å gi våre besøkende en så rettferdig og ærlig sammenligning som vi overhode kan. Dessverre har vi ikke alle Norges långivere og banker med i sammenligningene våre, men et utvalg av långivere, banker, lån, kredittkort og andre finansielle tjenester og produkter.

Vi som driver Financer.com

Vi som driver nettstedet har en brennende lidenskap for økonomi, finans og lån. Vi vil dele kunnskapen vår og framfor alt se til at de som har behov for et lån, ikke låner fra et ugunstig selskap. Et lån skal ikke koste skjorta – og det er nettopp derfor vi har åpnet nettsiden Financer.com.

Kontakt oss

Dere er alltid hjertelig velkommen til å kontakte oss. Vi vil gjerne ha råd og forslag om hvordan vi kan forbedre tjenestene våre.

Feedback, spørsmål og annonseringsmuligheter sendes via skjemaet under. Du kan eventuelt nå oss på no@financer.com.

Kontakt oss

Besøk oss her

Adresse

Vi sitter på Malta og jobber. Kom gjerne innom og ta en kopp kaffe med oss, bare husk å si ifra på forhånd.

Financer.com

SEO Solutions Limited
Level 2, Palazzo Ca’ Brugnera, Valley Road
Birkirkara BKR 9024
Malta.

Uavhengighet & Kvalitet

Vi hjelper mennesker rundt i hele verden for at de skal kunne ta bedre finansielle beslutninger gjennom våres sammenligning. Financer.com samler data fra banker, utlånere og andre finansielle selskaper, og sammenligner dem i et format som er enkelt for den besøkende å forstå og sammenligne. Å finne det beste alternativet har aldri vært lettere!

Tillit & Åpenhet

Hvis du ser etter objektive anmeldelser, åpne rangeringer og ekte meninger om finansielle produkter, er Financer.com stedet for deg. Vi har forbundet millioner av forbrukere med det riktige finansielle selskapet for dem, og gjort prosessen mindre skremmende og mer åpen hele veien.

Det er du som bestemmer

Hvis du besøker siden våres for å skrive en anmeldelse, er vi takknemlige for ditt viktige bidrag til våres åpne fellesskap. Hvis du er her for å undersøke de riktige finansielle tjenestene for deg, kan du være helt sikker på at vi nøye gjennomgår hver anmeldelse for å sikre oss at de er skrevet av en ekte forbruker. Din stemme er mer verdifull enn noen gang!

Rettferdig & Ærlige Resultater

Resultatene i sammenligningene våres kan sorteres etter bruker anmeldelser eller etter laveste pris. Vi inkluderer også selskaper som ikke er våres smarbeidspartnere (vi får ingen profit av dem) hvis de er gode nok. Med andre ord, vi gir deg nøyaktige, rettferdige og fullstendige sammenligninger. Det er dette som skiller oss fra våres konkurrenter.

Gruppen bak Financer

Møt menneskene som har hjulpet med å bygge Financer til den raskest voksende finansielle informasjons siden, verden over. Gruppens dype ekspertise innenfor finans, markedsføring, produktledelse, prosjektering, og redaksjon styrker innovasjonen over hele organisasjonen.

Se alle | Bli med på laget
Johannes

Johannes

Team leader & Founder
johannes@financer.com
Jussi

Jussi

Team leader, Executive CM Finland
jussi@financer.com
Mireia

Mireia

Team leader, Executive CM Spain
mireia@financer.com
Paw

Paw

Team leader, Executive CM Denmark
paw@financer.com
Epp

Epp

Team leader, Executive CM Estonia
epp@financer.com
Greg

Greg

Executive CM Poland
greg@financer.com
Petr

Petr

Executive CM Czech Republic
petr@financer.com
Mariana

Mariana

Team leader, Executive CM Brazil
mariana@financer.com

Jakub

Team leader, Executive CM Germany
jakub@financer.com
Stephanie

Stephanie

Executive CM France
stephanie@financer.com
Mamuka

Mamuka

Executive CM Georgia
mamuka@financer.com

Lasse

Executive CM Norway
lasse@financer.com
Augustas

Augustas

Executive CM Lithuania
augustas@financer.com
Wolf

Wolf

Executive CM Netherlands
wolf@financer.com
Marcus

Marcus

Team leader, Executive CM Sweden
marcus@financer.com
Attila

Attila

Executive CM Hungary
attila@financer.com
Claudio

Claudio

Executive CM Italy
claudio@financer.com
Dayana

Dayana

Executive CM Bulgaria
dayana@financer.com
Michael

Michael

Assistant Executive CM US
michael@financer.com
Lasma

Lasma

Executive CM Latvia
lasma@financer.com
Mentari

Mentari

Executive CM Indonesia
mentari@financer.com
Andrei

Andrei

Executive CM Romania
andrei@financer.com
Raimon

Raimon

Executive CM Mexico
raimon@financer.com

Robert

Administrative Manager
robert@financer.com
Kassymkhan

Kassymkhan

Executive CM Kazakhstan
kassymkhan@financer.com

Daniel

Executive CM Slovakia
daniel@financer.com

David

Executive CM Russia
david@financer.com

Iryna

Executive CM Ukraine
iryna@financer.com

Ville

Assisting CM Finland
ville@financer.com

Mauricio

Assisting CM Spain
mauricio@financer.com

Lauren

Executive CM US
lauren@financer.com

Sven

Assisting CM Germany
sven@financer.com

Tuukka

Marketing And PR Manager Finland
tuukka@financer.com

George.C

Global Marketing Manager
georgec@financer.com

George.G

Developer
info@financer.com

George.P

Developer
info@financer.com

Financer.com i tall

0

Finansielle institusjoner

0

Låne Tilbud

0

Besøkendes Anmeldelser

Hold kontakten med Financer.com

Følg oss på Facebook

×

Vurder vennligst Om oss

  • Vurder
  • Anmeld
  • Send inn

Vurder

Hvordan vil du rangere Om oss tjenester og produkter?

Tilbake

Anmeld

Hvordan var tjenesten? Støtte du på noen problemer? Føler du at selskapet levde opp til forventningene? Ikke utelat noe - vi vil høre alt som var bra, og alt som kunne vært bedre!

Send inn

Du er et skritt unna å sende inn anmeldelsen din

Logg inn med Eposten din
Under kan du lage en ny bruker
 Din anmeldelse er pågående. Vennligst sjekk din epost og klikk på informasjonslinken.