Про Financer.com

Допомога в прийнятті найкращих фінансових рішень

Дізнайтесь, як ми допомагаємо людям в 26 країнах приймати кращі фінансові рішення, створюючи сучасні інструменти для порівняння.

Financer.com – це глобальний сервіс для порівняння вартості фінансових продуктів. Ми порівнюємо кредити для фізичних осіб та організацій, ощадні рахунки, кредитні картки, страхування, криптовалюти, тощо.

Financer починався з невеликого сайту, який керувався однією людиною, коли вперше відкрився у Швеції у березні 2015 року. Сьогодні наша команда складається з 42 людей, що працюють e 22 країнах.

Наша місія – бути помічником у виборі фінансових послуг

Financer.com працює для людей, які цікавляться персональною економією, фінансами, кредитами, та іншими фінансовими продуктами. На нашому веб-сайті ми ділимося власними знаннями та досвідом, щоб допомогти приймати обгрунтовані рішення, коли справа стосується кредитів, заощаджень чи інвестицій.

За підтримки Financer.com ви можете покращити власну фінансову грамотність, знайти найкращі фінансові установи та послуги. Ми працюємо для вас і прагнемо зробити вибір найкращого фінансового рішення легким.

Важливо: Financer.com НЕ Є кредитором і НЕ НАДАЄ фінансові послуги. Ми лише порівнюємо кредитні компанії та їх продукти.

Наші цілі

Наша мета – стати світовим лідером у галузі порівняння фінансових послуг та допомагати людям з особистими фінансами в різних куточках світу. Розширення ринку в країни Балтії, Східної Європи та Азії є кроком до цієї мети. У 2020 році Financer почне працювати в нових країнах.

Наші принципи

  1. Порівняння та вибір найкращих фінансових послуг повинно бути простим для людей
  2. Наші відносини з партнерами відкриті й прозорі для користувачів
  3. Ми намагаємось представляти повний перелік альтернатив

Як працює наше порівняння

Financer.com збирає інформацію про фінансові продукти та послуги з відкритих джерел, яким можна довіряти (офіційні сайти кредиторів, банків, страхових компаній та біржових брокерів) й подає її в зручному для користувачів вигляді. Це достить кропітка  робота, на яку наші співробітники витрачають багато часу.

Ми збираємо лише такі дані, які можуть допомогти прийняти рішення, коли необхідно взяти кредит, позичити гроші в приватного інвестора, взяти кредит онлайн від МФО чи обрати надійну страхову компанію.

Важливо знати:

  1. Інформація на Financer.com не оновлюється автоматично. Це означає, що ми не можемо гарантувати, що на день подачі заявки ви отримаєте саме таку ставку за кредитом, яка вказана на сайті. Financer.com Limited не несе відповідальності за неточну інформацію або неправильно вказані процентні ставки.
  2. Ми прагнемо завжди вказувати найновіші дані, наші співробітники 2-3 рази на місяць перевіряють їх актуальність і оновлюють цифри. Але відповідальність за перевірку та використання інформації покладена на користувачів.
  3. Процентні ставки та комісії, що вказані на нашому сайті, показують номінальну вартість послуг, що дає змогу їх порівняти. Фактичні витрати за кредитами можуть встановлюватись індивідуально для кожного клієнта, тому точну вартість послуг може повідомити лише фінансова організація, яка їх надає.

На чому заробляє Financer

Витрати на підтримку роботи Financer.com компенсують комісійні від деяких мікрокредитних компаній та банків, послуги яких ми рекламуємо. Комісійні ніяк не впливають на кредитні ставки, тому що відносяться до витрат на рекламу. Наші послуги порівняння кредитів повністю безкоштовні для користувачів.

Ми додаємо кредитні пропозиції не лише від наших партнерів. На головній сторінці веб-сайту ви можете побачити повний перелік кредиторів, з якими співпрацює Financer.com.

Наші контакти

Financer.com належить Financer.com Limited:

  • Адреса: офіс 1, 2 поверх Палаццо Ка ‘Бругнера, Долина Роуд. Birkirkara BKR 9024, Мальта
  • Електронна пошта: team@financer.com
  • Номер телефону: 0035/6793 225 48
  • KMKR: MT20908917
  • Керівник компанії: Йоханнес Ларссон

Використовуючи Financer.com, ви погоджуєтесь з нашими умовами та політикою використання cookie.

Незалежність та якість

Ми допомагаємо людям в різних країнах приймати найкращі фінансові рішення. Financer.com збирає дані від банків, кредитних компаній, інших фінансових організацій, й подає їх в зручному вигляді. Знайти найкращі кредити та депозити ще ніколи не було простіше!

Прозорість та довіра

Якщо ви шукаєте справжні відгуки, чесні рейтинги та незалежні оцінки фінансових продуктів, ви знайдете це все на Financer.com. Ми допомагаємо мільйонам людей обрати найкращі фінансові компанії, й сподіваємось, що ваш процес вибору й прийняття рішення стане набагато простішим та безпечнішим.

Ваша думка має силу

Якщо ви зайшли на сайт, щоб залишити відгук, ми дякуємо за цей важливий для нашої спільноти внесок. Якщо ви хочете знайти найкращу компанію, ви можете бути впевнені – ми перевіряємо всі відгуки щоб переконатись, що їх залишили реальні люди. Ваш голос став сильним, як ніколи раніше!

Справедливий та чесний результат

Результати можуть бути відсортовані за відгуками або за найнижчими цінами. Ми включаємо для порівняння всі найкращі компанії, а не лише тих, хто платять нам комісію. наша мета забезпечити прозоре, справедливе, й різностороннє порівняння. Саме в цьому наша перевага.

Команда, що стоїть за Financer

Познайомтесь з людьми, які допомогли зробити Financer міжнародним інформаційним фінансовим порталом. Наполеглива робота всіх членів команди, їх глибокі знання в областях фінансів, технологій, маркетингу, менеджменту, та їх творче натхнення є рушійною силою для втілення інновацій та розвитку.

Побачити кожного | Приєднатись до команди
Johannes

Johannes

Team leader & Founder
johannes@financer.com
Jussi

Jussi

Team leader, Executive CM Finland
jussi@financer.com
Mireia

Mireia

Team leader, Executive CM Spain
mireia@financer.com
Paw

Paw

Team leader, Executive CM Denmark
paw@financer.com
Epp

Epp

Team leader, Executive CM Estonia
epp@financer.com
Greg

Greg

Executive CM Poland
greg@financer.com
Petr

Petr

Executive CM Czech Republic
petr@financer.com
Mariana

Mariana

Team leader, Executive CM Brazil
mariana@financer.com

Jakub

Team leader, Executive CM Germany
jakub@financer.com
Stephanie

Stephanie

Executive CM France
stephanie@financer.com
Mamuka

Mamuka

Executive CM Georgia
mamuka@financer.com

Lasse

Executive CM Norway
lasse@financer.com
Augustas

Augustas

Executive CM Lithuania
augustas@financer.com
Wolf

Wolf

Executive CM Netherlands
wolf@financer.com
Marcus

Marcus

Team leader, Executive CM Sweden
marcus@financer.com
Attila

Attila

Executive CM Hungary
attila@financer.com
Claudio

Claudio

Executive CM Italy
claudio@financer.com
Dayana

Dayana

Executive CM Bulgaria
dayana@financer.com
Michael

Michael

Assistant Executive CM US
michael@financer.com
Lasma

Lasma

Executive CM Latvia
lasma@financer.com
Mentari

Mentari

Executive CM Indonesia
mentari@financer.com
Andrei

Andrei

Executive CM Romania
andrei@financer.com
Raimon

Raimon

Executive CM Mexico
raimon@financer.com

Robert

Administrative Manager
robert@financer.com
Kassymkhan

Kassymkhan

Executive CM Kazakhstan
kassymkhan@financer.com

Daniel

Executive CM Slovakia
daniel@financer.com

David

Executive CM Russia
david@financer.com

Iryna

Executive CM Ukraine
iryna@financer.com

Ville

Assisting CM Finland
ville@financer.com

Mauricio

Assisting CM Spain
mauricio@financer.com

Lauren

Executive CM US
lauren@financer.com

Sven

Assisting CM Germany
sven@financer.com

Tuukka

Marketing And PR Manager Finland
tuukka@financer.com

George.C

Global Marketing Manager
georgec@financer.com

George.G

Developer
info@financer.com

George.P

Developer
info@financer.com

Financer.com в цифрах

0

Фінансові організації

0

Loan Offers

0

Відгуки користувачів

Будьте на зв'язку з Financer.com

Слідуйте за нами на Facebook

×

Будь ласка оцініть Про Financer.com

  • Рейтинг
  • Відгук
  • Відправити

Рейтинг

Як ви оцінюєте продукти та сервіс

Повернутись

Відгук

Як вам сподобався сервіс? Чи стикались ви з будь-якими проблемами? Чи виправдала компанія ваші очікування? Не приховуйте нічого, ми хочемо почути все хороше й все погане!

Відправити

Ви в одному кроці від відправки відгуку

Зайти з вашим Email
Створити новий аккаунт нижче
 Ваш відгук зараз перевіряється, будь ласка, зайдіть у ваш email і натисніть на посилання для підтвердження.