Over Ons

Assisting you in making better financial choices.

Leer hoe we mensen helpen om elke dag betere financiële beslissingen te nemen in meer dan 26 landen door het creëren van krachtige vergelijking-tools.

Hier vertellen we u kort over onze service, hoe de website werkt en hoe u contact met ons kunt opnemen.

Hoe kan Financer.com u helpen?

Financer.com vergelijkt en toont verschillende soorten leningen op basis van uw criteria. We werken er dagelijks aan om ervoor te zorgen dat onze zoekmachine up-to-date is en alle beste kredietverstrekkers op de Nederlandse markt bevat. We helpen u eenvoudig de rentetarieven te vergelijken tussen kredietleningen, consumptieve leningen en hypotheken, zakelijke leningen enz. en tonen u de meest geschikte lening voor uw specifieke situatie.

Over onze vergelijking

Gegevens

Financer.com vergelijkt leningen en andere financiële gegevens, zodat u beschikt over alle nodige informatie en de juiste beslissing kunt nemen vooraleer u een lening aanvraagt. Dit geldt ongeacht of u op zoek bent naar kredieten / obligaties, consumptieve leningen / particuliere leningen, autoleningen of hypothecaire leningen.

Gegevens op Financer.com worden niet automatisch bijgewerkt. Om deze reden kunnen we niet garanderen dat de gegevens steeds 100% accuraat zijn, al trachten wij hier zo goed mogelijk naar te streven.

Partners

Wanneer we een lening aan u doorgeven, krijgen we provisie. Het kost u natuurlijk niets om gebruik te maken van onze service en we herinvesteren veel van het geld dat we verdienen om onze service te verbeteren.

Leners worden altijd gesorteerd op de totale kosten van de lening, niet op basis van het bedrag dat zij betalen. Dat komt omdat we u zo goed en onpartijdig mogelijk een vergelijking willen geven. De geldverstrekkers in Nederland zijn niet betrokken bij de weergave van onze vergelijking.

Op Financer.com ziet u pictogrammen die zijn gedownload van de pagina’s iconfinder.com en flaticon.com. Wij bezitten deze pictogrammen niet. De pictogrammen verschijnen op de pagina om uw ervaring als gebruiker te verbeteren.

Wie zit er achter Financer.com?

Wij zijn een groep enthousiastelingen met een passie voor economie, financiën, en leningen. Wij delen graag onze kennis met u, en boven alles willen wij u de beste service garanderen wanneer u op zoek bent naar de meest geschikte lening of financieel product.

Neem contact met ons op

U bent altijd welkom om contact met ons op te nemen. We verwelkomen alle feedback omdat we steeds geïnteresseerd zijn in het verbeteren van onze service. Goede suggesties worden beloond!

Stuur feedback, vragen, advertentiemogelijkheden, etc. via het onderstaande formulier. Als alternatief kunt u contact met ons opnemen op nl@financer.com

Onafhankelijkheid & Kwaliteit

We helpen mensen over de hele wereld om betere financiële keuzes te maken door middel van onze vergelijkingen. Financer.com verzamelt gegevens van banken, kredietverstrekkers en andere financiële instellingen en vergelijkt deze in een duidelijk en handig overzicht. Op die manier kunt u eenvoudig financiële producten vergelijken. De beste optie vinden is nog nooit zo eenvoudig geweest!

Vertrouwen & Transparantie

Als u op zoek bent naar échte ervaringen en reviews, transparante beoordelingen en een reële mening over financiële producten, dan bent u bij Financer.com aan het juiste adres. We hebben reeds miljoenen bezoekers in contact gebracht met het juiste financiële bedrijf, en wij trachten dit proces volledig transparant en zo eenvoudig mogelijk voor u te laten verlopen.

Uw Mening Telt

Als u onze site bezoekt om een review te schrijven, zijn we u dankbaar voor uw belangrijke bijdrage aan onze levendige gemeenschap.Als u hier bent om de juiste financiële dienst te vinden, dan kunt u dit doen met vertrouwen. We screenen namelijk elke beoordeling zorgvuldig om er zeker van te zijn dat het om een echte beoordeling gaat, die werd geschreven door een echte consument. Uw stem is krachtiger dan ooit!

Eerlijke & Betrouwbare Resultaten

De resultaten in onze vergelijking kunnen worden gesorteerd op basis van reviews (beoordelingen van gebruikers) of op basis van de laagste kosten. We vergelijken ook bedrijven die niet bij ons zijn aangesloten, indien dit een toegevoegde waarde voor de bezoekers oplevert. Met andere woorden, we bieden nauwkeurige, eerlijke en uitgebreide vergelijkingen. Dit is precies wat ons onderscheidt van de concurrentie.

Het Team achter Financer

Maak kennis met de mensen die bijdragen tot het succes van Financer.com. Tezamen bouwden zij Financer uit tot de snelst groeiende financiële informatiesite ter wereld. De diepgaande expertise van het team op het gebied van financiën, marketing, productmanagement, engineering en redactionele zaken voedt de innovatie in de hele organisatie.

Bekijk alle teamleden | Word lid van het team
Johannes

Johannes

Team leader & Founder
johannes@financer.com
Jussi

Jussi

Team leader, Executive CM Finland
jussi@financer.com
Mireia

Mireia

Team leader, Executive CM Spain
mireia@financer.com
Paw

Paw

Team leader, Executive CM Denmark
paw@financer.com
Epp

Epp

Team leader, Executive CM Estonia
epp@financer.com
Greg

Greg

Executive CM Poland
greg@financer.com
Petr

Petr

Executive CM Czech Republic
petr@financer.com
Mariana

Mariana

Team leader, Executive CM Brazil
mariana@financer.com

Jakub

Team leader, Executive CM Germany
jakub@financer.com
Stephanie

Stephanie

Executive CM France
stephanie@financer.com
Mamuka

Mamuka

Executive CM Georgia
mamuka@financer.com

Lasse

Executive CM Norway
lasse@financer.com
Augustas

Augustas

Executive CM Lithuania
augustas@financer.com
Wolf

Wolf

Executive CM Netherlands
wolf@financer.com
Marcus

Marcus

Team leader, Executive CM Sweden
marcus@financer.com
Attila

Attila

Executive CM Hungary
attila@financer.com
Claudio

Claudio

Executive CM Italy
claudio@financer.com
Dayana

Dayana

Executive CM Bulgaria
dayana@financer.com
Michael

Michael

Assistant Executive CM US
michael@financer.com
Lasma

Lasma

Executive CM Latvia
lasma@financer.com
Mentari

Mentari

Executive CM Indonesia
mentari@financer.com
Andrei

Andrei

Executive CM Romania
andrei@financer.com
Raimon

Raimon

Executive CM Mexico
raimon@financer.com

Robert

Administrative Manager
robert@financer.com
Kassymkhan

Kassymkhan

Executive CM Kazakhstan
kassymkhan@financer.com

Daniel

Executive CM Slovakia
daniel@financer.com

David

Executive CM Russia
david@financer.com

Iryna

Executive CM Ukraine
iryna@financer.com

Ville

Assisting CM Finland
ville@financer.com

Mauricio

Assisting CM Spain
mauricio@financer.com

Lauren

Executive CM US
lauren@financer.com

Sven

Assisting CM Germany
sven@financer.com

Tuukka

Marketing And PR Manager Finland
tuukka@financer.com

George.C

Global Marketing Manager
georgec@financer.com

George.G

Developer
info@financer.com

George.P

Developer
info@financer.com

Financer.com in cijfers

0

Financiële Instellingen

0

Financiële Aanbiedingen

0

Reviews van Bezoekers

Blijf in contact met Financer.com

Volg ons op Facebook

×

Geef uw beoordeling over Over Ons

  • Beoordeel
  • Review
  • Indienen

Beoordeel

Hoe zou u de producten en diensten van Over Ons beoordelen?

Terug

Review

Hoe vond u de service? Heeft u problemen ondervonden? Heeft u het gevoel dat het bedrijf aan uw verwachtingen voldeed? Laat niets achterwege - we willen al het goede, en al het slechte horen!

Indienen

U bent slechts één stap verwijderd van het indienen van uw review

Meld u aan met uw e-mail
Maak hieronder een nieuw account aan
 Uw review is nu in behandeling. Controleer uw e-mail en klik op de bevestigingslink.