O nás

Pomáháme Vám se lépe rozhodovat v oblasti financí

Zjistěte, jak každý den pomáháme lidem v lepším finančním rozhodování ve více než 26 zemích, vytvářením nových nástrojů pro srovnávání.

Jmenuji se Petr Mladěnka a jsem projektovým manažerem stránky Financer.com Česko. Jménem celého týmu Financer vás osobně vítám na palubě naší služby. Máte-li jakýkoli dotaz nebo chcete pomoci, stačí se s námi spojit na emailu petr@financer.com. Budeme rádi i z zpětnou vazbu k tomu, co děláme. Rádi se neustále zlepšujeme a s podněty od Vás, návštěvníků našich stránek, nám to jde lépe.

O čem Financer.com vlastně je?

Určitě to znáte. Dostanete se do svízelné situace a jediným řešením je půjčka.

Otevřete prohlížeč a nestačíte se divit. Tady porovnávač, támhle porovnávač, tady banka, tam nějaká podvodná půjčka.

Nabízí se otázka:

„Kdo se v tom má proboha vyznat?“

Ano, jsme také srovnávač půjček a finančních produktů.

„Další v řadě,“ říkáte si.

„Že jsme jen další srovnávač půjček, které se vyrojily jako přes kopírák? Pochybuju. Dejte nám čas“

Naším cílem je víc, chceme něco dokázat. Něco změnit. Současný trh s půjčkami je velmi nepřehledný, to přiznáme na rovinu.

Proto uděláme maximum, abychom Vám pomohli se zorientovat a nalézt produkt, který hledáte. Proto jsme pod jednotlivé produkty přidali sekci hodnocení, kde ostatní četnáři sdílí své zkušenosti a hodnotí jednotlivé produkty.

Nejsou to však pouze informace o půjčkách, co na našich stránkách naleznete. Přejeme si, aby pro vás byl Financer partner ve světě financí. Proto na našich stránkách naleznete i informace o spořících produktech, pojištění, investičních nástrojích, atd.

Pomožte nám v našem snu, stejně jako my chceme pomoci vám. A jak můžete pomoci? Stačí i maličkosti:

  • pošlete nám tip na zlepšení služby, nebo objevte chybu na stránce
  • pošlete nám jakoukoli zpětnou vazbu (připomínáme e-maily cz@financer.com a petr@financer.com)
  • nebo jen pošlete „Ahoj, jak je?“ (nezdá se to jako sice jako pomoc, ale pro nás to znamená hodně)

Závěrem jen pár technických dovětků

– data zadáváme ručně. Pravidelně kontrolujeme jejich stav, přesto nemůžeme zaručit jejich každodenní aktuálnost. K 29.8.2019 máme v databázi téměř 80 firem. Pokud bychom chtěli automatická data o každé změně, museli bychom s každou firmou vyřešit spoustu technických záležitostí a ne každá je k tomu přístupná. Ještě bohužel nemáme na českém trhu takový vliv.

– za naši snahu dostáváme určitou kompenzaci od firem. Vás to nestojí ani korunu navíc a nám to umožňuje rozšiřovat služby, zlepšovat stránku a získávat vliv na firmy. Proč vliv na firmy? Jedině tak můžeme získat páky, abychom je přiměli poskytovat lepší produkty.

– možné dohody s firmami v žádném případě neovlivňují výsledky vyhledávání. Vždy se zobrazí výsledky od nejlevnějšího úvěru až po ten nejdražší. Když se rozhodnete si půjčit, je jen na vás, kterou nabídku si vyberete. Některé nabídky mohou být jen zvýrazněné. Navíc na našich stránkách zobrazujeme i profili společností, se kterými nespolupracujeme, ale věříme, že jejich nabídka je dostatečně kvalitní, a proto byste o ní měli vědět. Cílem je pomoci vám udělat si ucelený přehled o tom, jaká je situace na trhu.

Ozvěte se nám

Můžete nás kdykoli kontaktovat. Jsme otevřeni všem vašim názorům. Rádi uvítáme návrhy, jak zlepšit naše stránky a naši službu. Opravdu dobré návrhy a nápady odměňujeme!

Zpětnou vazbu, otázky ohledně projektu, nebo klidně i jen obyčejné „Ahoj, jak se vede?“ posílejte přes formulář níže.

Můžete využít i naší firemní adresy

cz@financer.com

Nebo soukromé adresy manažera projektu na

petr@financer.com

Za celý tým Financer.com vás zdraví

Petr

P.S. Nebo využijte tento formulář:

Kontakntní formulář
Sending

Financer.com

Financer.com
Level 2, Palazzo Ca’ Brugnera
Valley Road, Birkirkara BKR 9024
Malta

 

Nezávislost& Kvalita

Díky našim srovnáním pomáháme lidem po celém světě v lepším finančním rozhodování. Financer.com sbírá data od bank a nebankovních institucí a srovnává jejich nabídky v přehledné formě, která je uživatelsky příjemná pro naše návštěvníky. Nalezení nejlepší nabídky nikdy nebylo snazší.

Důvěra & Transparentnost

Pokud hledáte objektivní recenze, transparentní systém hodnocení, nebo skutečné názory na finanční produkty, pak jste na správné adrese. Spojili jsme miliony spotřebitelů s pro ně vhodnou finanční společností a věříme, že tento proces pro ně byl o něco méně děsivý a transparentnější.

Je to ve vaší moci

Pokud jste navštívili naše stránky, abyste napsali recenzi, jsme vděčni za váš důležitý příspěvek do naší rostoucí komunity. Pokud zde hledáte vhodnou finanční službu, čiňte tak s vědomím, že pečlivě prověřujeme každou recenzi, abychom zajistili, že se jedná o skutečnou recenzi napsanou skutečným spotřebitelem. Váš názor pro nás má velký význam.

Férové & Poctivé Výsledky

Výsledky v našem srovnání lze třídit podle uživatelských recenzí nebo podle nejnižších nákladů. Do srovnání zahrnujeme také společnosti se kterými nespolupracujeme (nezískáme od nich žádnou provizi), pokud jsou pro naše návštěvníky hodnotné. Jinými slovy, poskytujeme přesné, férové a rozsáhlé srovnání. To nás odlišuje od našich konkurentů.

Tým na pozadí Financeru

Seznamte se s lidmi, kteří pomohli vybudovat z Financera nejrychleji rostoucí web s finančním obsahem na světě. Rozsáhle týmové zkušenosti z oblasti financí, marketingu, produktového managementu, technických oborů a redakce podněcují inovace napříč celou společností.

Prohlédněte si všechny | Staňte se součástí týmu
Johannes

Johannes

Team leader & Founder
johannes@financer.com
Jussi

Jussi

Team leader, Executive CM Finland
jussi@financer.com
Mireia

Mireia

Team leader, Executive CM Spain
mireia@financer.com
Paw

Paw

Team leader, Executive CM Denmark
paw@financer.com
Epp

Epp

Team leader, Executive CM Estonia
epp@financer.com
Greg

Greg

Executive CM Poland
greg@financer.com
Petr

Petr

Executive CM Czech Republic
petr@financer.com
Mariana

Mariana

Team leader, Executive CM Brazil
mariana@financer.com

Jakub

Team leader, Executive CM Germany
jakub@financer.com
Stephanie

Stephanie

Executive CM France
stephanie@financer.com
Mamuka

Mamuka

Executive CM Georgia
mamuka@financer.com

Lasse

Executive CM Norway
lasse@financer.com
Augustas

Augustas

Executive CM Lithuania
augustas@financer.com
Wolf

Wolf

Executive CM Netherlands
wolf@financer.com
Marcus

Marcus

Team leader, Executive CM Sweden
marcus@financer.com
Attila

Attila

Executive CM Hungary
attila@financer.com
Claudio

Claudio

Executive CM Italy
claudio@financer.com
Dayana

Dayana

Executive CM Bulgaria
dayana@financer.com
Michael

Michael

Assistant Executive CM US
michael@financer.com
Lasma

Lasma

Executive CM Latvia
lasma@financer.com
Mentari

Mentari

Executive CM Indonesia
mentari@financer.com
Andrei

Andrei

Executive CM Romania
andrei@financer.com
Raimon

Raimon

Executive CM Mexico
raimon@financer.com

Robert

Administrative Manager
robert@financer.com
Kassymkhan

Kassymkhan

Executive CM Kazakhstan
kassymkhan@financer.com

Daniel

Executive CM Slovakia
daniel@financer.com

David

Executive CM Russia
david@financer.com

Iryna

Executive CM Ukraine
iryna@financer.com

Ville

Assisting CM Finland
ville@financer.com

Mauricio

Assisting CM Spain
mauricio@financer.com

Lauren

Executive CM US
lauren@financer.com

Sven

Assisting CM Germany
sven@financer.com

Tuukka

Marketing And PR Manager Finland
tuukka@financer.com

George.C

Global Marketing Manager
georgec@financer.com

George.G

Developer
info@financer.com

George.P

Developer
info@financer.com

Financer.com v číslech

0

Finanční instituce

0

Nabídka úvěrů

0

Recenze návštěvníků

Uvidíme se?

Sledujte náš Facebook

×

Prosím o hodnocení O nás

  • Hodnoťte
  • Recenze
  • Vložit

Hodnoťte

Jak byste hodnotili služby a produkty společnosti O nás?

Zpět

Recenze

Jaká byla poskytnutá služba? Objevily se nějaké potíže? Máte pocit, že společnost naplnila Vaše očekávání? Nic si pro sebe prosím neschovávejte - chceme slyšet o všem - dobrém i špatném.

Vložit

Jste poslední krůček od vložení recenze

Přihlašte se pomocí emailu
Vytvořte nový účet níže
 Vaše recenze nyní čeká na schválení. Zkontrolujte prosím svůj e-mail a klikněte na potvrzovací odkaz.