Raha säästmine ei ole keeruline

Kas oled üritanud kunagi raha säästa, aga tulutult? Financer.com on sulle abiks säästmisel – anname sulle kasulikke nõuandeid, kuidas paremini raha säästa ning jõuda oma säästueesmärkideni hõlpsama vaevaga.

Saglabāšana nav sarežģīta

Katru nedēļu nedēļā pirms samaksas dienas ir gurni apakšā? Vai jums ir papildus nauda, ​​un jums ir jāņem aizdevums? Man šķiet, ka nauda vienmēr trūkst? Šādā situācijā naudas ietaupījumi var šķist neiespējami, bet mēs varam priecāties – naudu var ietaupīt ar jebkādiem ienākumiem – vai tas ir 300 eiro, 1000 eiro vai 3000 eiro.

Financer.com piedāvā vairākus padomus, kā ietaupīt naudu un pārvaldīt to labāk. Par starteriem, izbraukšana mūsu milzīgo sarakstu ar vairāk nekā 200 saglabāšanas ikonas, ko jūs varat pieteikties tūlīt !

Apskatiet mūsu 200 + padomus, kā ietaupīt naudu!

Vai noguldījumi atmaksājas?

Noguldījumi var šķist kaut kas tāds, ko izmanto tikai tie, kas “ir, ko ietaupīt”, tiem, kuriem ir vairāk naudas mugurējā kabatā un kuri vēlas noguldīt šo summu.

Tas nav taisnība. Depozītu var un vajadzētu atvērt ikviens! Igaunijā ir arī daudzi noguldījumi, kuriem nav nekādu ierobežojumu, un jūs jau varat iekasēt 10 eiro . Atšķirībā no naudas ietaupīšanas tādā pašā veidā, ir iespējams palielināt savu naudu depozīta dēļ – noguldītā summa tiks nopelnīta procentu veidā.

Pat ar viszemāko procentu likmi, depozīts palīdzēs arī kompensēt slikto inflāciju , kas citādi padarītu jūsu grūti nopelnīto naudu mazāk zaudētu.

Par Financer.com jūs varat arī salīdzināt dažādus Igaunijas noguldījumus un izvēlēties sev vislabāko. Izlasiet mūsu ieteikumus par uzkrājumiem, uzziniet noguldījumus un paturiet prātā, ka bagātība nekur nenonāk jūsu pagalmā – viss sākas ar nedaudz pūlēm!

Lasīt vairāk par noguldījumiem!

Kā sākt ietaupīt naudu?

Lielas lietas sākas ar mazām lietām.

Mēs pilnībā saprotam, ka ietaupīt naudu, ir grūti, lai sāktu, it īpaši, ja jūs vēlaties doties uz iepirkšanās centri un bankas kartēm bieži pamāja vai vienkārši ir daudz izdevumu katru mēnesi, darīt to, ko jūs vēlaties.

Taupot naudu, ir dažos veidos, piemēram, riteņbraukšana – ja jums nav padarīt sākumu segliem un nav lēkt, tas nav svarīgi, vai jums ir mācību riteņi vai ne – jums nav iemācīties braukt ar velosipēdu, vai arī tā vienalga.

“Kāds ir šīs idejas jautājums?” jūs varat domāt tieši tagad.

Vienkāršs: vissvarīgākais ir sākt ietaupīt. Neatkarīgi no jūsu pašreizējiem ienākumiem neatkarīgi no tā, cik vecs jūs esat vai kāda ir jūsu dzīve. Pilnīgi ikviens var rīkoties, lai uzlabotu finansiālo stāvokli, un vispirms ir jāatsakās no ietaupījumiem.

Ietaupot, jums pat nevajadzētu saplīst atsevišķi, bet ir svarīgi kaut kur sākt, lai ekonomiski palielinātu savus uzkrājumus. Saglabāšana var sākt pat tad, ja katru mēnesi jūs varat atcelt vismaz 10 eiro. To var izdarīt, vienkārši noguldot naudu skaidrā naudā vecā labā depozīta seifā . Iespējams, ka tas ir “plakans”, bet tas ir sākums! Jūs nevarat cerēt, ka jūs varat tūlīt atlaist vairākus tūkstošus eiro, un pēc tam justies labi ar ietaupījumiem.

Viss sākas no dažām soļiem. Nenovietojiet savus ietaupījumus tālāk bailēs, ka jums ir neliela alga vai jūs nevarat atcelt. Saglabājiet vienu eiro – jebkura ietaupītā summa ir vienas dienas palīdzība. Kā viņi saka: Saglabātie nosūtītie tiek nopelnīti pa pastu.

10 ātri padomi, kā ietaupīt naudu

1. Izveidojiet budžetu sev

Lai jūs varētu sākt ietaupīt, jums būs nepieciešama budžeta pozīcija, kas palīdzēs jums iegūt pārskatu par visām jūsu izmaksām. Arī jūs jau varat rēķināties ar ietaupījumiem ar savu budžetu, tāpēc ir vieglāk ietaupīt naudu. Šajā lapā mēs runājam par budžeta plānošanu , kur sniedzam konsultācijas, kā arī kopīgojam tukšas budžeta veidlapas, kas palīdzēs jums atbrīvoties no budžeta.

2. Maksājiet ar naudu un ielieciet gabalu dimetānnaftalīns

Ja jums rodas grūtības atsaistīt sevi ar naudu, varat izmantot citu triku. Kļūstiet naudas veikalā savā pārtikas veikalā, nevis bankas kartiņā (tas ir arī labi, lai samazinātu pārmērīgu naudas izdevumus), un, ja jūs saņemat dimetānnaftalīns, atlaidiet to. Piemēram, ja jūsu rēķins ir 4,70 eiro un maksa ir ar 5 eiro banknošu, saņemiet 0,30 dolārus, kad viņi nokļūs mājās, kad atgriezīsies mājās.

Tas var nebūt ātrākais veids, kā ietaupīt naudu, bet jūs neievēroat, kā krājkontā tiks izveidota taisnīga naudas summa. Piemēram, jūs varat to izmantot vēlāk mēneša beigās, ja nav pietiekami daudz naudas vai, ja vēlaties, varat vienkārši turpināt turēt depozīta lodziņu.

3. Iestatiet mērķi

Taupīšana vienādiem ietaupījumiem nav ļoti produktīva. Ja jums nav konkrēta mērķa, kuram jūs ietaupāt naudu, daudz lielāka iespējamība, ka straujais ietaupījumu sākums drīz būs skumjš beigas.

Lai to novērstu, ir noteikts mērķis, par kuru vēlaties ietaupīt naudu. Vai vēlaties doties brīvdienās? Vai vēlaties iegādāties kaut ko jaunu, lai to izmantotu mājās? Naudas kolekcijas mājas aizdevumu finansēšanai ? Jūs vienkārši vēlaties izkļūt no algas dienas ikdienas dzīvē cikla laikā? Lai kāds nebūtu jūsu mērķis, neievietojiet šo vēstuli un neaizmirstiet – tas palīdzēs jums efektīvāk saglabāt ietaupījumu ceļu.

4. Atrast veidus, kā samazināt izmaksas

Pats par sevi saprotams, ka, lai veiksmīgi ietaupītu, jums ir jāaplūko savas izmaksas ar kritisku izskatu un jāatrod veidi, kā ietaupīt naudu.

Šajā nolūkā ir vērts aplūkot mūsu ietaupījumu sarakstu, kuram ir desmit dažādi veidi, kā samazināt izmaksas. Piemēram, mēģiniet tērēt mazāk elektrības vai izvairīties no kafijas dzērienu pirkšanas. Ja jums ir budžets, vēl ir vieglāk noteikt šādas izmaksas.

5. Mēģiniet atšķirt vairāk no vēlmēm no vajadzībām

Šis ir jautājums, par kuru nevar atbildēt ar dažiem vārdiem, bet būtībā visi izdevumi ir sadalīti divos: izdevumi, kas ir neaizstājami, un izmaksas, kas saistītas ar mūsu vēlmēm. Piemēram, piens ir vajadzīgs, jo tajā ir kalcijs, kas ir labs mūsu kauliem, taču sīkdatne nav nepieciešama, jo tā patiešām nesniedz ķermenim svarīgas uzturvielas.

Vēlmes un vajadzības ne vienmēr ir tik melnā un baltā krāsā, bet bieži vien jūs vēlaties palielināt lielāko daļu budžeta. Centies paturēt sev uzmanību un jautāt sev pirms tērējat sev, vai tas ir vēlme vai reāla vajadzība.

6. Atrast veidus, kā darīt vairāk

Komforta izmaksas, un ne mazliet. Tomēr ir daudz lietas, ko jūs varat viegli izdarīt bez nepieciešamības piezvanīt speciālistam vai tērēt naudu par dārgāku pakalpojumu: piemēram, jūs varat mazgāt savu automašīnu pats, nevis ievietot to dārgā auto tīrītājs. Esiet labi paveikts – mēģiniet mazāk tērēt dažādos pakalpojumos, it īpaši, ja jūs patiešām varat kaut ko darīt ar savām rokām.

7. Salīdziniet pakalpojumus un pieprasiet piedāvājumus

Mēs visi esam tik pieraduši pie tā, ka pirmais piedāvājums ir labākais, un ir šausmīgi palaist garām piedāvājumu, un mēs arī cenšamies pieņemt tūlītēju lēmumu.

Rūpēties par to – nevis izmantot pirmo piedāvājumu, salīdzināt cenas citur un pieprasīt vairāk piedāvājumu. Tas jo īpaši attiecas uz interneta paketēm un citiem pakalpojumiem – piedāvājiet cenu jebkurā vietā un salīdziniet to savā starpā. Attiecībā uz finanšu pakalpojumiem jūs varat saņemt palīdzību no mums, un vienmēr varat salīdzināt dažādu finanšu pakalpojumu (un, protams, cenas) nosacījumus, izmantojot mūsu portālu.

8. Atbrīvoties no neveselīgiem ieradumiem

Jūs droši vien nevēlaties to dzirdēt, taču viena no naudas taupīšanas daļām ir arī aizmirstot neveselīgos paradumus. Padomājiet par to, cik daudz jūs varat ietaupīt, piemēram, ja atmeta smēķēšanu vai kādu citu neveselīgu ieradumu. Tātad ietaupīt naudu var arī būt labs veselīga dzīvesveida motivētājs.

9. Saglabājiet visu ģimeni

Nelietojiet ietaupīt naudu. Ir konstatēts, ka naudas taupīšanas un budžeta atbilstība ir ievērojami labāki nekā tiem cilvēkiem, kas ir kopīgas savus plānus glābšanas laulātais, partneris, ģimeni vai draugiem. Tas ir īpaši svarīgi, lai dalītos säästmisnippe visu ģimeni iesaistīts, sastādot budžetu, kā arī visu ģimeni – interesēs visiem kuriem, un tur vienmēr ir kāds, jūs atbalstītu, ja jums liekas, ka ietaupījums ir grūti.

10. Saglabājiet jautrību

Naudas ietaupījums nav apgrūtinošs vai nogurdinošs, un tas nenozīmē, ka jums vajadzētu pilnīgi mainīt savu dzīvesveidu. Tas nozīmē, ka, patiesībā, jūs labāk kontrolējat savu naudu un ārkārtas gadījumos jums ir jāņem atpakaļ nauda, ​​lai palīdzētu jums tikt galā, neuztraucoties par daudz naudas.

Neglabājiet kā kaut ko ierobežojošu – taupīšana var būt jautri! Laiku pa laikam nodrošiniet nelielu bonusu, ja esat ietaupījis daudz laika un ietaupāt naudu dzīvesveidā. Tas ir tas, kas tiešām ir!

Raksti par naudas ietaupīšanu

Jälgi Financer.com tegemisi

Jälgi meid Facebookis

Financer privaatsussätted

Kasutades financer.com veebilehte kinnitad sa, et oled tutvunud meie kasutustingimuste ja privaatsuspoliitikaga. Me kasutame küpsiseid selleks, et analüüsida ja jälgida seda, kuidas külastajad suhestuvad meie veebilehega ning selleks, et täiustada oma teenuseid. Teatud küpsiste kasutamiseks ja andmete kogumiseks on meil vaja sinu aktiivset nõusolekut. Vaata meie küpsise sätteid selleks, et saada teada, milliseid kolmandate poolte teenuseid me kasutame ning selleks, et igal ajal oma nõusolekust taganeda.

Facebooki turundus

SEO Solutions Ltd. (me) kui financer.com veebilehe haldaja kasutab Facebooki Pixel funktsiooni, et turundada meie sisu ja teenuseid meie külastajatele Facebooki vahendusel ning ühtlasi ka jälgida nende turundustegevuste tulemusi. Need andmed on meie jaoks anonüümsed ning on mõeldud üksnes statistika jaoks. Facebook võib Facebook Pixel kaudu kogutud andmeid ühendada sinu Facebooki profiiliga (nimi, e-posti aadress jms) ning kasutada neid andmeid oma turundustegevuse jaoks. Sa saad vaadata ja kontrollida Facebooki poolt kogutavaid andmeid oma Facebooki privaatsussätetes.