Tietoa Financer.com-palvelusta

Autamme sinua tekemään fiksumpia päätöksiä raha-asioissa

Katso tästä, miten Financer.com auttaa käyttäjiä vertailemaan erilaisia taloudellisia tuotteita jo 26 eri maassa.

Miten Financer.com voi auttaa sinua?

Financer.com auttaa sinua tekemään fiksumpia taloudellisia päätöksiä ja säästämään selvää rahaa.

Financer.com vertailee lainoja, säästötilejä, luottokortteja, osakevälittäjiä ja muita taloudellisia tuotteita puolueettomasti ja ilmaiseksi.

Teemme jatkuvasti töitä varmistaaksemme, että listaamamme tuotteet ovat ajan tasalla. Haluamme olla Suomen paras ja kattavin lainavertailu ja pyrimme jatkuvasti kehittämään palveluamme sekä tarjoamaan kuluttajille hyödyllistä tietoa oman talouden hallintaan.

Tietoa Financer.com hintavertailuista

Vertailussa esitetyt tiedot ovat viitteellisiä

Pyrimme aina pitämään huolen tietojen oikeellisuudesta ja päivitämme sivustoa mahdollisimman usein.  Vertailemamme tiedot eivät kuitenkaan päivity sivustollemme reaaliajassa ja emme pysty takaamaan, että tiedot ovat aina tuoreita tai ajan tasalla. Financer.comissa esitetyt hinnat ja korot ovat suuntaa antavia ja todelliset kulut selviävät hakiessasi lainaa tuotteen tarjoavalta yritykseltä.

Kumppanuudet

Liiketoimintamme perustuu komissioihin. Me ansaitsemme komission, kun ohjaamme asiakkaita yhteistyökumppanien sivuille.

Tämä ei maksa kuluttajalle mitään, mutta saatujen komissioiden avulla voimme kehittää Financer.com-sivustoa ja tehdä siitä entistä paremman.

Listaamme lainat ja muut tuotteet yleensä kokonaiskustannusten perusteella, tai aiheesta riippuen sopivin tuote ensin. Tällä tavalla haluamme antaa palvelun käyttäjälle mahdollisimman tasapuolisen ja hyödyllisen vertailun.

Ihmiset Financer.comin takana

Tiimimme suhtautuu sivustoomme intohimoisesti ja tavoitteenamme on tarjota paras mahdollinen palvelu asiakkaillemme. Työntekijämme ovat osa maailmanlaajuista n. 40 henkistä tiimiä.

Yrityksemme on rekisteröity Maltalle ja toimistomme sijaitsee Kyproksella. Suurin osa työntekijöistämme kuitenkin työskentelee ympäri maailmaa etätyönä. Työntekijöillämme on monenlaisia taustoja mutta yhdistävänä tekijänä on palava kiinnostus taloustieteeseen, rahoitukseen ja hintavertailuihin.

Haluamme jakaa tietoamme ja ennen kaikkea auttaa kuluttajia tekemään fiksumpia taloudellisia päätöksiä. Lainoissa ja muissa taloudellisissa tuotteissa voi olla suuret hintaerot, joten Financer.com-hintavertailun avulla löydät aina parhaan tarjouksen!

Ota meihin yhteyttä

Voit ottaa meihin aina yhteyttä, kun sinulle herää jotain kysymistä tai haluat antaa palautetta. Autamme mielellämme kaikissa palveluamme koskevissa asioissa!

Palaute, kysymykset tai yhteistyötiedustelut voi lähetetään alla olevalla lomakkeella. Vaihtoehtoisesti voit ottaa meihin yhteyttä sähköpostitse fi@financer.com. Haastattelupyynnöt ja tietoa medialle löydät tästä.

Osoite

Financer.com
Financer.com Limited (VAT: MT20908917)
Level 2, Palazzo Ca’ Brugnera

Valley Road
Birkirkara BKR 9024
Malta

Laatu & riippumattomuus

Autamme ihmisiä ympäri maailman vertailemaan taloudellisia tuotteita ja valitsemaan juuri heille sopivan vaihtoehdon. Me otamme selvää pankkien, lainanantajien ja muiden taloudellisten palvelun hinnoista ja sopimusehdoista, ja tarjoamme tiedon asiakkaillemme helposti ymmärrettävässä muodossa.

Luotettavuus & läpinäkyvyys

Financer.com tarjoaa puolueettomat esittelyt, luotettavat vertailut sekä asiakkaiden kirjoittamat arvostelut taloudellisista tuotteista ja palveluista. Olemme auttaneet maailmanlaajuisesti jo miljoonia asiakkaita vertailemaan ja valitsemaan juuri heidän tarkoitukseensa sopivan tuotteen tai palvelun.

Mielipiteelläsi on merkitystä

Kiitämme kaikkia arvosteluja kirjoittaneita asiakkaitamme. Arvosteluja lukiessasi voit olla varma niiden aitoudesta, sillä varmistamme, että jokaisen arvostelun on kirjoittanut oikea asiakas. Arvostelut auttavat muita asiakkaita löytämään sopivan vaihtoehdon!

Reiluja & luotettavia vertailuja

Vertailun tuloksia on mahdollista lajitella hinnan tai käyttäjäarvostelujen mukaan. Vertailuissa on mukana myös yrityksiä, jotka eivät eivät ole meidän kanssamme yhteistyössä. Toisin sanoen vertailujen tulokset ovat mahdollisimman kattavia ja reiluja. Tämä erottaa meidät kilpailijoistamme.

Financer.com tiimi

Tutustu Financer.com-sivuston tiimiin, joka on tehnyt meistä yhden maailman nopeiten kasvavista taloussivustoista. Tiimissämme on vahvaa tietämystä taloudesta, markkinoinnista, ohjelmoinnista ja projektinhallinnasta, joka auttaa viemään koko sivustoa eteenpäin.

Tutustu tiimiin | Avoimet työpaikat
Johannes

Johannes

Team leader & Founder
johannes@financer.com
Jussi

Jussi

Team leader, Executive CM Finland
jussi@financer.com
Mireia

Mireia

Team leader, Executive CM Spain
mireia@financer.com
Paw

Paw

Team leader, Executive CM Denmark
paw@financer.com
Epp

Epp

Team leader, Executive CM Estonia
epp@financer.com
Greg

Greg

Executive CM Poland
greg@financer.com
Petr

Petr

Executive CM Czech Republic
petr@financer.com
Mariana

Mariana

Team leader, Executive CM Brazil
mariana@financer.com

Jakub

Team leader, Executive CM Germany
jakub@financer.com
Stephanie

Stephanie

Executive CM France
stephanie@financer.com
Mamuka

Mamuka

Executive CM Georgia
mamuka@financer.com

Lasse

Executive CM Norway
lasse@financer.com
Augustas

Augustas

Executive CM Lithuania
augustas@financer.com
Wolf

Wolf

Executive CM Netherlands
wolf@financer.com
Marcus

Marcus

Team leader, Executive CM Sweden
marcus@financer.com
Attila

Attila

Executive CM Hungary
attila@financer.com
Claudio

Claudio

Executive CM Italy
claudio@financer.com
Dayana

Dayana

Executive CM Bulgaria
dayana@financer.com
Michael

Michael

Assistant Executive CM US
michael@financer.com
Lasma

Lasma

Executive CM Latvia
lasma@financer.com
Mentari

Mentari

Executive CM Indonesia
mentari@financer.com
Andrei

Andrei

Executive CM Romania
andrei@financer.com
Raimon

Raimon

Executive CM Mexico
raimon@financer.com

Robert

Administrative Manager
robert@financer.com
Kassymkhan

Kassymkhan

Executive CM Kazakhstan
kassymkhan@financer.com

Daniel

Executive CM Slovakia
daniel@financer.com

David

Executive CM Russia
david@financer.com

Iryna

Executive CM Ukraine
iryna@financer.com

Ville

Assisting CM Finland
ville@financer.com

Mauricio

Assisting CM Spain
mauricio@financer.com

Lauren

Executive CM US
lauren@financer.com

Sven

Assisting CM Germany
sven@financer.com

Tuukka

Marketing And PR Manager Finland
tuukka@financer.com

George.C

Global Marketing Manager
georgec@financer.com

George.G

Developer
info@financer.com

George.P

Developer
info@financer.com

Financer.com numeroina

0

Yritysesittelyjä

0

Lainatarjousta

0

Asiakasarvostelua

Financer.com Facebookissa

Seuraa meitä Facebookissa