O Financer.com

Asystujemy Ci w podejmowaniu lepszych decyzji finansowych

Dowiedz się, jak pomagamy ludziom w 26 krajach podejmować lepsze decyzje finansowe każdego dnia, tworząc narzędzia do porównywania produktów na najwyższym poziomie.

Tutaj chcemy podzielić się z Państwem garścią informacji o naszych usługach, kto za nimi stoi i jak się z nami skontaktować.

O Financer.com

Financer.com to portal informacyjny oferujący bogatą wiedzę na temat kredytów i pożyczek dostępnych na polskim rynku finansowym. Dla satysfakcji naszych użytkowników dbamy o to, by wszelkie przedstawione u nas informacje były zawsze aktualne i zgodne ze stanem faktycznym.

Jak działamy?

W naszym serwisie znajdziesz ofertę większości banków oraz instytucji finansowych zajmujących się udzielaniem kredytów i pożyczek. W jasny i przejrzysty sposób umożliwiamy porównanie ofert kilku czy kilkunastu firm, dzięki czemu szybko możesz wybrać kredyt lub pożyczkę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Na Financer.com nie tylko znajdziesz interesującą Cię ofertę, ale też od razu zostaniesz przekierowany na stronę banku czy firmy pożyczkowej – bez zbędnego szukania czy błądzenia po wielu stronach internetowych.

Przedstawiane informacje

Wszystkie informacje w naszym serwisie są zawsze świeże i aktualne – podajemy konkretne kwoty, które można pożyczyć, oprocentowanie czy koszty dodatkowe, dzięki czemu szybko uzyskasz informacje na temat całkowitego kosztu danego kredytu czy pożyczki.

Bez względu na to, czy interesuje Cię kredyt gotówkowy, pożyczka pozabankowa czy karta kredytowa z odpowiednio wysokim limitem, u nas na pewno znajdziesz to, czego szukasz.

Niezależność

Financer.com to bezstronny i rzetelny serwis, który przekazuje kompletne i obiektywne informacje dotyczące oferty banków i firm pożyczkowych. Nie wyróżniamy konkretnych ofert kosztem gorszej jakości informacji na temat ofert innych firm.

Dzięki temu możesz mieć pewność, że oferta kredytu czy pożyczki dla Ciebie faktycznie jest najlepsza i najbardziej korzystna.

O nas

Financer.com prowadzą specjaliści, którzy zawodowo zajmują się doradztwem finansowym i kredytowym. Przedstawiamy jasne i rzetelne informacje na temat produktów bankowych i pozabankowych, ale również dzielimy się naszą wiedzą. Zdajemy sobie sprawę, że zaciąganie zobowiązań finansowych powinno być rozsądne, odpowiedzialne i skrojone na miarę.

Staramy się edukować naszych użytkowników w zakresie zarządzania finansami i domowym budżetem, a także przestrzegamy przed zadłużaniem się ponad miarę. Kredyty i pożyczki są dla ludzi, ale trzeba brać je odpowiedzialnie, biorąc pod uwagę swoje możliwości i dotychczasowe obciążenia finansowe.

Zapraszamy do kontaktu

Dokładamy wszelkich starań, aby Financer.com spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. To dla Ciebie tworzymy ten portal i nieustannie dążymy do tego, by zmieniać się na lepsze.

Masz pytania lub wątpliwości? A może chcesz podzielić się z nami spostrzeżeniami na temat funkcjonowania naszego serwisu? Wszelkie uwagi i sugestie są mile widziane. Po prostu skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Mogą też Państwo pisać na adres e-mailowy: pl@financer.com. Zapraszamy!

 

Formularz kontaktowy

 

Adres

Nasza siedziba znajduje się na Malcie. Mogą Państwo zawsze wpaść na kawę. Proszę jednak dać znać wcześniej!

Financer.com
Financer.com Limited
Level 2
Palazzo Ca’ Brugnera
Valley Road
Birkirkara
BKR 9024
Malta

Niezależność i Jakość

Pomagamy ludziom na całym świecie dokonywać lepszych decyzji finansowych dzięki naszej porównywarce. Financer.com zbiera dane od banków, pożyczkodawców i innych instytucji finansowych, a następnie porównuje je w formacie, który jest prosty dla użytkownika. Znalezienie najlepszej opcji nigdy nie było łatwiejsze!

Zaufanie i Transparentność

Jeśli szukasz niezależnych recenzji, transparentnych ocen i opinii prawdziwych użytkowników na temat produktów finansowych, to Financer.com jest idealnym miejscem. Połączyliśmy miliony klientów z odpowiednią dla nich instytucją finansową i mamy nadzieję, że proces ten stał się mniej przerażający i bardziej transparentny dzięki naszym działaniom.

Masz moc

Jeśli odwiedzasz naszą stronę, by napisać opinię, to jesteśmy Ci wdzięczni za ważny wkład w rozwój naszej społeczności. Jeśli jesteś tu, by znaleźć dla siebie odpowiednią usługę finansową, to miej całkowitą pewność, że szczegółowo sprawdzamy każdą opinię, upewniając się, że jest napisana przez prawdziwego klienta danej firmy. Twój głos jest dużo mocniejszy niż kiedykolwiek!

Sprawiedliwe i Uczciwe Wyniki

Wyniki w naszej porównywarce można posortować ze względu na oceny użytkowników lub najniższy koszt. Wyświetlamy również oferty firm, z którymi nie współpracujemy (nie zarabiamy na wyświetlaniu ich ofert), jeśli ich oferta pasuje do wyszukiwania użytkownika. Innymi słowami, zapewniamy precyzyjne, sprawiedliwe i szerokie wyniki porównania ofert. To różni nas od naszej konkurencji.

Zespół Financer.com

Poznaj osoby, które pomogły zbudować markę Financer, najszybciej rozwijający się serwis z informacjami finansowymi na świecie. Specjalistyczna wiedza z zakresu finansów, marketingu, zarządzania produktem, programowania i dziennikarstwa napędza innowacyjne działania naszej firmy.

Sprawdź wszystkich | Dołącz do zespołu
Johannes

Johannes

Team leader & Founder
johannes@financer.com
Jussi

Jussi

Team leader, Executive CM Finland
jussi@financer.com
Mireia

Mireia

Team leader, Executive CM Spain
mireia@financer.com
Paw

Paw

Team leader, Executive CM Denmark
paw@financer.com
Epp

Epp

Team leader, Executive CM Estonia
epp@financer.com
Greg

Greg

Executive CM Poland
greg@financer.com
Petr

Petr

Executive CM Czech Republic
petr@financer.com
Mariana

Mariana

Team leader, Executive CM Brazil
mariana@financer.com

Jakub

Team leader, Executive CM Germany
jakub@financer.com
Stephanie

Stephanie

Executive CM France
stephanie@financer.com
Mamuka

Mamuka

Executive CM Georgia
mamuka@financer.com

Lasse

Executive CM Norway
lasse@financer.com
Augustas

Augustas

Executive CM Lithuania
augustas@financer.com
Wolf

Wolf

Executive CM Netherlands
wolf@financer.com
Marcus

Marcus

Team leader, Executive CM Sweden
marcus@financer.com
Attila

Attila

Executive CM Hungary
attila@financer.com
Claudio

Claudio

Executive CM Italy
claudio@financer.com
Dayana

Dayana

Executive CM Bulgaria
dayana@financer.com
Michael

Michael

Assistant Executive CM US
michael@financer.com
Lasma

Lasma

Executive CM Latvia
lasma@financer.com
Mentari

Mentari

Executive CM Indonesia
mentari@financer.com
Andrei

Andrei

Executive CM Romania
andrei@financer.com
Raimon

Raimon

Executive CM Mexico
raimon@financer.com

Robert

Administrative Manager
robert@financer.com
Kassymkhan

Kassymkhan

Executive CM Kazakhstan
kassymkhan@financer.com

Daniel

Executive CM Slovakia
daniel@financer.com

David

Executive CM Russia
david@financer.com

Iryna

Executive CM Ukraine
iryna@financer.com

Ville

Assisting CM Finland
ville@financer.com

Mauricio

Assisting CM Spain
mauricio@financer.com

Lauren

Executive CM US
lauren@financer.com

Sven

Assisting CM Germany
sven@financer.com

Tuukka

Marketing And PR Manager Finland
tuukka@financer.com

George.C

Global Marketing Manager
georgec@financer.com

George.G

Developer
info@financer.com

George.P

Developer
info@financer.com

Financer.com w liczbach

0

Instytucje Finansowe

0

Oferty Pożyczek

0

Oceny Użytkowników

Bądź w kontakcie z Financer.com

Obserwuj nas na Facebooku

×

Oceń O Financer.com

  • Oceń
  • Przegląd
  • Wyślij

Oceń

Jak oceniasz usługi i produkty firmy O Financer.com?

Wstecz

Przegląd

Jak przebiegła usługa? Czy wystąpiły jakieś problemy? Czy sądzisz, że firma spełniła Twoje oczekiwania? Niczego nie pomijaj - chcemy usłyszeć wszystkie dobre i złe rzeczy!

Wyślij

Jestes o krok od przesłania swojej oceny

Zarejestruj się kontem email
Stwórz nowe konto poniżej
 Twoja opinia jest oczekująca na potwierdzenie. Sprawdź email i kliknij na link potwierdzający.