Rólunk

Segítünk neked a jobb pénzügyi döntések meghozatalában

Ismerd meg, hogyan segítünk nap mint nap több mint 26 ország lakosainak a jobb pénzügyi döntések meghozatalában, újgenerációs összehasonlító eszközök létrehozásával.

A Financer.com-ról, kik vagyunk mi és mi a célunk?

Bizonyára voltál már kényelmetlen pénzügyi helyzetben, amikor sürgősen segítségre lett volna szüksége – vagy ilyen helyzetben vagy most.

Rákattintasz a böngészőre és a keresőben számtalan hitel összehasonlító honlappal találkozol. Mindegyik közülük a “legjobb” és a “legolcsóbb” ajánlatokat tartalmazza.

Hogyan találod meg a legjobb választást?

Igen, mi is egy hitel összehasonlító portál vagyunk.

“Egy újabb?” – gondolhatod magában

“Egy másik hiteleket összehasonlító weboldal, ami azt tartja magáról, hogy a legjobb.”

Adj nekünk időt, és bebizonyítjuk!

A mi küldetésünk nagyobb, többet szeretnénk elérni. Nagyobb átláthatóságot szeretnénk nyújtani a pénzügyek terén.

A piacon levő hitelcsomagok kínálata szó szerint dzsungel. Minden hitelező másképp csomagolja a termékét, és a feltételek sokszor nehezen találhatóak meg.

Azt a célt tűztük magunk elé, hogy egy helyre összegyűjtsük a hitelezők ajánlatait és a szolgáltatások feltételeit, és ez által mindent egyértelművé tegyünk. Rendszeres pénzügyi tippekket tartalmazó, és a pénzügyek világáról szóló blogbejegyzések által segítünk a látogatóink pénzügyi oktatásán.

Tehát, amikor eljutsz egy pénzügyi szolgáltatás igénybevételéhez, előre fel leszel készülve és minden fontos dolgot tudni fogsz.

Néhány információ, amit tudnod kell

Az összehasonlításunkban szereplő hitelinformációkat referenciaadatoknak kell tekinteni

Arra törekszünk, hogy a honlapunkon található információk mindig naprakészek legyenek. A piac gyors változásai miatt azonban egyes adatok megváltozhatnak. A weboldalunkon található kamatlábak a legjobbak, amit elérhetsz. A tényleges éves kamatláb több tényezőtől is függ, ezt a hitelekkel kapcsolatos múltad, jövedelmed, vagy a foglalkozásod is meghatározza. Emiatt a feltűntetett kamatlábak referenciaként szolgálnak. Javasoljuk, hogy kölcsön felvétele esetén több különzöbő céghez is küldd be az igénylésed, így össze fogod tudni hasonlítani a végleges ajánlatokat. Az igénylés ingyenes és kötelezettségmentes.

Partnereink

Több hitelező céggel is együttműködünk annak érdekében, hogy a honlapunkat fejleszthessük és értékes tartalmakkal segítsük olvasóink pénzügyi döntéseit. Ha a weboldalunkon keresztül jutsz el egy hitelező honlapjára és hiteligénylést kér, vagy szerződést kötsz, ezért mi egy kis jutalékot kapunk. Ez nem változtatja a végső hitelcsomag árát, és neked nem fog többe kerülni. Törekszünk arra, hogy nagyobb befolyást szerezzünk a hitelezők felett, és jobb ajánlatokat szerezzünk neked. Összehasonlításunkban olyan ajánlatokat is találsz, amelyekért nem kapunk jutalékot. Szeretnénk a lehető legátfogóbb és széles körű szolgáltatásokat nyújtani.

A Financer.com csapata

Nemzetközi, fiatal csapat vagyunk, többéves tapasztalattal rendelkezünk az összehasonlító portálok területén. Több, mint 25 országban vagyunk jelen, és hatalmas ütemben növekedünk. Már több tíz ezer ügyfélnek segítettünk Európában a legjobb pénzügyi szolgáltatás kiválasztásában. Célunk, hogy segítsünk neked megbízható pénzügyi döntést hozni.

Lépj kapcsolatba velünk

Szívesen fogadunk el bármilyen visszajelzést, legyen ez kritika vagy dicséret. Meghallgatjuk, és komolyan vesszük a véleményeket. Csak azok tanulhatnak új dolgokat és tökéletesíthetik a szolgáltatásaikat, akik figyelmesen meghallgatják a felhasználók visszajelzéseit.

Tetszik a honlap tartalma? Oszd meg barátaiddal és családtagjaiddal is. Minél több felhasználón tudunk segíteni, annál jobb feltételeket tudunk neked nyújtani.

Függetlenség és minőség

Segítünk az embereknek, hogy összehasonlításaink által jobb pénzügyi döntéseket hozzanak. A Financer.com adatokat gyűjt a bankoktól, hitelezőktől és más pénzügyi cégektől, és összehasonlítja ezeket olyan formátumban, amelyek könnyen áttekinthetők és összehasonlíthatók. A legjobb megoldás megtalálása soha nem volt könnyebb!

Bizalom és átláthatóság

A Financer.com a legjobb hely, ahol lehetsz, ha független véleményeket és valós minősítéseket keresel a pénzügyi termékekről. Több millió látogatót irányítottunk át a megfelelő pénzügyi szolgáltatáshoz, és remélhetőleg átláthatóbbá és kevésbé ijesztővé tettük ezzt a folyamatot.

Az erő a te kezedben van

Ha azért látogatod meg a weboldalunkat, hogy egy véleményt írj, hálásak leszünk, ha hozzájárulsz a közösségünkhöz. Ha azért vagy itt, mert a megfelelő pénzügyi szolgáltatást keresed, akkor válaszd ki ezt magabiztosan, tudván, hogy gondosan megvizsgáljuk az egyes minősítéseket, hogy biztosítsunk arról, hogy egy valódi fogyasztó által voltak írva. A hangod erősebb, mint valaha!

Tisztességes és becsületes eredmények

Összehasonlításaink eredményeit a felhasználók véleménye vagy a legalacsonyabb költség alapján lehet rendezni. Ide tartoznak azok a cégek is, amelyek nem állnak kapcsolatban velünk (nem kapunk nyereséget), ha megfelelőnek tartjuk. Más szóval pontos, tisztességes és széleskörű összehasonlítást biztosítunk. Ez különböztet meg a versenytársainktól.

A csapat a Financer.com mögött

Ismerd meg azokat az embereket, akik segítettek a Financer felépítésében, és ezt egyúttal a világ leggyorsabban növekvő pénzügyi információs weboldalává tették. A csapat mély szakértelme a pénzügyek, a marketing, a termékmenedzsment, a mérnöki és a szerkesztői téren segítettek az innoválásban.

Mindenki megtekintése | Csatlakozz a csapathoz
Johannes

Johannes

Team leader & Founder
johannes@financer.com
Jussi

Jussi

Team leader, Executive CM Finland
jussi@financer.com
Mireia

Mireia

Team leader, Executive CM Spain
mireia@financer.com
Paw

Paw

Team leader, Executive CM Denmark
paw@financer.com
Epp

Epp

Team leader, Executive CM Estonia
epp@financer.com
Greg

Greg

Executive CM Poland
greg@financer.com
Petr

Petr

Executive CM Czech Republic
petr@financer.com
Mariana

Mariana

Team leader, Executive CM Brazil
mariana@financer.com

Jakub

Team leader, Executive CM Germany
jakub@financer.com
Stephanie

Stephanie

Executive CM France
stephanie@financer.com
Mamuka

Mamuka

Executive CM Georgia
mamuka@financer.com

Lasse

Executive CM Norway
lasse@financer.com
Augustas

Augustas

Executive CM Lithuania
augustas@financer.com
Wolf

Wolf

Executive CM Netherlands
wolf@financer.com
Marcus

Marcus

Team leader, Executive CM Sweden
marcus@financer.com
Attila

Attila

Executive CM Hungary
attila@financer.com
Claudio

Claudio

Executive CM Italy
claudio@financer.com
Dayana

Dayana

Executive CM Bulgaria
dayana@financer.com
Michael

Michael

Assistant Executive CM US
michael@financer.com
Lasma

Lasma

Executive CM Latvia
lasma@financer.com
Mentari

Mentari

Executive CM Indonesia
mentari@financer.com
Andrei

Andrei

Executive CM Romania
andrei@financer.com
Raimon

Raimon

Executive CM Mexico
raimon@financer.com

Robert

Administrative Manager
robert@financer.com
Kassymkhan

Kassymkhan

Executive CM Kazakhstan
kassymkhan@financer.com

Daniel

Executive CM Slovakia
daniel@financer.com

David

Executive CM Russia
david@financer.com

Iryna

Executive CM Ukraine
iryna@financer.com

Ville

Assisting CM Finland
ville@financer.com

Mauricio

Assisting CM Spain
mauricio@financer.com

Lauren

Executive CM US
lauren@financer.com

Sven

Assisting CM Germany
sven@financer.com

Tuukka

Marketing And PR Manager Finland
tuukka@financer.com

George.C

Global Marketing Manager
georgec@financer.com

George.G

Developer
info@financer.com

George.P

Developer
info@financer.com

Financer.com számokban

0

Pénzintézetek

0

Hitel ajánlatok

0

Látogatói minősítés

Lépj kapcsolatba a Financer.com-mal

Kövess minket a Facebookon

×

Kérünk, értékeld Rólunk