Как може да ви помогне Financer?

Помагаме ви да взимате по-добри финансови решения

Вижте как помагаме на хората в повече от 26 държави да взимат по-добри финансови решения всеки ден, със нашите иновативни инструменти за сравнение.

Как работи Financer.com

Financer.com  не е кредитор, а глобална услуга за сравнение на цените на финансовите продукти. За да съкратим вашия път до най-изгодната оферта, ние сравняваме цените и условията на различните предложения за потребителски и бързи кредити, авто кредити, ипотечни кредити, застраховки, спестовни сметки и др. и ви ги представяме в ред, съобразен с вашите критерии. С помощта на Financer, хиляди клиенти на територията на над 17 държави в Европа и по света взимат по-информирани решения за парите си.

Стремим се да ви помогнем да откриете този кредит или друг финансов продукт, който е най-подходящ за вашите нужди. За това сравняваме различните видове кредити освен според тяхната лихва и общо оскъпяване, и според рейтинга, който кредитодателите са получили от потребителите.

Освен да съпоставите офертите от различни компании, на страниците на Financer можете да откриете и куп полезна информация за типовете кредити, спестовни и инвестиционни продукти, и не само. Можете да се възползвате и от нашите изпробвани съвети за спестяване и наръчници за успешното управление на личните финанси.

За нашите сравнения

С нашите сравнения, ние помагаме на хората по целия свят да направят по-добър и информиран избор за своите средства. Financer.com събира данни от банки, кредитори и други финансови компании и ги сравнява във формат, който е удобен и разбираем за потребителите.

Преди да използвате нашите услуги, запознайте се с някои от основните им характеристики:

1. Справедливи сравнения

Сортирането, което използваме при нашите сравнения, се различава леко от това на много конкуренти. Резултатите от нашите сравнения се класират или по брой прегледи от потребителите, или по най-ниска цена на продукта.

2. Партньорства

Някои от предложенията, изложени във Financer са от трети лица и рекламодатели, от които получаваме комисионни. Въпреки това, в нашите сравнения ние включваме и компании, с които нямаме партньорски отношения (стига да са стойностни).

Можем да отличим някак визуално спонсорираните оферти, но това с кои компании си партнираме или не, по никакъв начин не се отразява на подредбата в сравненията. Винаги класираме различните предложения според това колко изгодни са за вас, а не според нашата печалба.

3. Информация за продуктите

Ние от Financer.com винаги се стремим да поддържаме информацията за финансовите продукти и техните цени и условия актуална, но не можем да гарантираме с точност лихвите по кредитите или специфичните им изисквания.

Условията, при които може да ви бъде отпуснат кредит винаги зависят от кредитната ви история и редица други фактори. Винаги уточнявайте условията на кредита с избрания кредитодател, преди да кандидатствате.

4. Екипът зад Financer.com

Зад Financer стои екип от експерти с дългогодишен опит в непрекъснатото подобряване на сравненията. Нашата цел е да елиминираме стреса и притесненията, свързани с взимането на финансови решения, като скъсим пътя до подходящите за вас продукти и ви спестим време и пари. Предоставяме ви безпристрастна информация за различните предложения на пазара и винаги ви окуражаваме да сравните алтернативите, преди да направите своя избор.

Свържете се с нас

Ако имате въпроси, препоръки или друга обратна връзка към нас, ще се радваме да я чуем! Попълнете формуляра отдолу или ни пишете на bg@financer.com, за да ни изпратите вашето съобщение.

Безпристрастност & Качество

Ние помагаме на хората навсякъде по света да взимат по-добри финансови решения, чрез нашите сравнения. Financer.com събира данните от банки и небанкови финансови компании на едно място, и ги сравнява във формат, удобен за преглед и сравнение от потребителите. Да откриеш най-добрата опция никога не е било толкова лесно!

Прозрачност & Доверие

Ако търсите безпристрастно мнение, прозрачно оценяване и реални потребителски отзиви за финансовите продукти, Financer.com е правилното място. Помогнали сме на милиони потребители да открият най-подходящата за тях компания, по един прозрачен и по-лек начин.

Силата е във вашите ръце

Ако посещавате нашия уебсайт, за да оставите ревю, благодарим ви за този важен принос към нашата общност. Ако пък сте тук, за да проучите подходящите за вас финансови услуги - направете го без притеснения. Ние преглеждаме внимателно всеки отзив, за да се уверим, че е предоставен от реален потребител. Гласът на клиентите е по-важен от всякога!

Справедливи & Коректни Резултати

Резултатите от нашите сравнения могат да бъдат сортирани както по най-ниска цена, така и по рейтинг от потребителските мнения. Ние включваме в сравненията и компании, с които нямаме партньорски отношения (не получаваме комисионни или други възнаграждения). С други думи, предоставяме ви точни, справедливи и подробни сравнения. Именно това ни дели от нашите конкуренти.

Екипът зад Financer

Запознайте се със хората, превърнали Financer в един от най-бързо развиващите се информационни уебсайтове за финанси по целия свят. Тяхната дълбока експертиза в областта на финансите, маркетинга, продуктовия мениджмънт, копирайтинга и редакцията е в основата на непрекъснатата иновация в организацията.

Вижте всички | Присъединете се към екипа
Johannes

Johannes

Team leader & Founder
johannes@financer.com
Jussi

Jussi

Team leader, Executive CM Finland
jussi@financer.com
Mireia

Mireia

Team leader, Executive CM Spain
mireia@financer.com
Paw

Paw

Team leader, Executive CM Denmark
paw@financer.com
Epp

Epp

Team leader, Executive CM Estonia
epp@financer.com
Greg

Greg

Executive CM Poland
greg@financer.com
Petr

Petr

Executive CM Czech Republic
petr@financer.com
Mariana

Mariana

Team leader, Executive CM Brazil
mariana@financer.com

Jakub

Team leader, Executive CM Germany
jakub@financer.com
Stephanie

Stephanie

Executive CM France
stephanie@financer.com
Mamuka

Mamuka

Executive CM Georgia
mamuka@financer.com

Lasse

Executive CM Norway
lasse@financer.com
Augustas

Augustas

Executive CM Lithuania
augustas@financer.com
Wolf

Wolf

Executive CM Netherlands
wolf@financer.com
Marcus

Marcus

Team leader, Executive CM Sweden
marcus@financer.com
Attila

Attila

Executive CM Hungary
attila@financer.com
Claudio

Claudio

Executive CM Italy
claudio@financer.com
Dayana

Dayana

Executive CM Bulgaria
dayana@financer.com
Michael

Michael

Assistant Executive CM US
michael@financer.com
Lasma

Lasma

Executive CM Latvia
lasma@financer.com
Mentari

Mentari

Executive CM Indonesia
mentari@financer.com
Andrei

Andrei

Executive CM Romania
andrei@financer.com
Raimon

Raimon

Executive CM Mexico
raimon@financer.com

Robert

Administrative Manager
robert@financer.com
Kassymkhan

Kassymkhan

Executive CM Kazakhstan
kassymkhan@financer.com

Daniel

Executive CM Slovakia
daniel@financer.com

David

Executive CM Russia
david@financer.com

Iryna

Executive CM Ukraine
iryna@financer.com

Ville

Assisting CM Finland
ville@financer.com

Mauricio

Assisting CM Spain
mauricio@financer.com

Lauren

Executive CM US
lauren@financer.com

Sven

Assisting CM Germany
sven@financer.com

Tuukka

Marketing And PR Manager Finland
tuukka@financer.com

George.C

Global Marketing Manager
georgec@financer.com

George.G

Developer
info@financer.com

George.P

Developer
info@financer.com

Financer.com в цифри

0

Финансови интитуции

0

Оферти за Кредит

0

Отзиви от потребителите

Останете във връзка с Financer.com

Последвайте ни във Facebook